UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Orgazma ulaşması için bu 11'li şart!

Orgazma ulaşması için bu 11'li şart!Evet beyler, 'kadınları nasıl orgazma ulaştırabilirsiniz' konusunda sizlere 11 altın değerinde kurallar vereceğiz. Eğer bu kurallara harfiyen uyarsanız yatak odanız sizin için saraya dönüşecek.

 Kadınların orgazma ulaşma süresi uzmanların tespitine göre 15 ila 40 dakika arasındadır. Siz onu mutlu etmek ve zirvelere çıkarmak istiyorsanız bu süreyi kafanıza takmamalısınız.

 Esprili bir erkekseniz partnerinizin üzeri giyinikken dahi seks başlamış demektir. Sizin görünümünüzden çok konuşmalarınız ve iyi esprileriniz onu tahrik etmeye başlar!

 Fiziğinden ya da genital bölgesinin görünümünden hoşlanmayan kadınlar seksten normal kadınlara oranla daha az zevk alır. Ona mükemmel olduğundan ve gerçekten de sevdiğiniz fiziksel özelliklerinden bahsedin.

 Uyarılan göğüs uçlarının dışında; göğüsünün alt, üst ve yan tarafları daha hassastır. Buralara yeterinde zaman ayırın ve çok yavaş hareket edin. Tahrik olmaya başladığında göğüs uçları kan dolmaya ve sinir uçları çok daha fazla hassaslaşmaya başlayacak.

 Kadın tahrik olmaya başladığında özellikle klitoris bölgesine önem verin. O kısımdaki haraketlerinizi çok yavaş ve hassas yapmalısınız. Genital çevresinin de uyarılmaya müsait ve hassas olduğunu unutmayın.

 Farklı açılar deneyin ve en çok hoşuna gidenini bulmaya çalışın. G noktasını (vajina ön duvarından 3-5 cm içeride) masaj yaparak uyarabilirsiniz. Bu bölge şiştikçe bilin ki partneriniz git gide tahrik oluyor.

 Tüm bedeninizin ona baskı yapması ve onun tüm hassas noktalarını uyarması orgazma ulaşma süresini kısaltacaktır. Bunun için onun dümdüz yatmasını isteyin ve sonrasında tüm vücudunuzla hassas bölgelerine ulaşmaya çalışın.

 Oral seks sırasında da çok yavaş olmalı ve bacaklardan başlamalısınız. Onun verdiği tepkilerden hoşlandığı pozisyonu tekrar tekrar yapmalısınız. Ayrıca bir elinizi karnına koyarak orgazm kasıllmalarını hissedebilir ve daha aktif olabilirsiniz.

 Erkeklerde orgazm sınırına ulaşıldığında ne olursa olsun orgazm olunur. Fakat kadınlarda aynı şey geçerli değil. Eğer onun çok hoşuna giden bir hareketi değiştiriyorsanız ve eşiniz bundan çok zevk alırken bu işlemi yapıyorsanız tüm hayaller suya düşebilir, kadın orgazm olmayabilir.

 Eğer partnerinizin klitorisi hassassa birleşme öncesinde onun orgazm olmasını sağlamalısınız. Bu teknik hem onun bir sonraki orgazmı için, hem de sizin için çok yardımcı olacaktır.

 Unutmayın; kadınların orgazm sınırı ilkinden sonra azalır ve ikinciye ulaşmaları daha kısa sürer.
Kaynak:
http://www.elmaelma.com

*********************************************

*********************************************
*********************************************

Hiç yorum yok: