UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

ERKEKLERİN YATAKTA HOŞLANMADIKLARI

Erkeklerin Yatakta Hoşlanmadıkları Hareketler

Erkeklerin Yatakta Hoşlanmadıkları Hareketler
Erkeklerin Yatakta Hoşlanmadıkları Hareketler
Kadınlar cinsellik konusunda erkeklere nazaran daha tutuk olduklarından dolayı yatakta çoğu zaman erkekler kadar aktif olamayabiliyorlar. Bu durum erkeklerin de cinsellikle ilgili beklentilerinin gerçekleşmemesine neden olduğundan dolayı bir süre sonra kadına karşı tavırlarının değişmesine de neden olabiliyor. Genel olarak baktığımızda erkeklerin yatakta hoşlanmadığı hareketler şu şekilde sıralanabilir.

Ölü gibi yatmak/tepkisiz kalmak

Erkek kadının da zevk alması için elinden geleni yaparken tabir-i caizse kadının ölü gibi yatması erkeğin içerisindeki isteği kesinlikle öldürecektir. Bu durum devamlı hale gelen bir sorun halinde ise erkeği kadını aldatması ve onu şevklendiren kadınlarla birlikte olması da kaçınılmaz hale gelecektir.

Bakımsız kadın

Elbette hiçbir erkek bakımsız bir kadınla birlikte olmak istemez. Bu yüzden eşinizle yatağa girmeden evvel duş almanız ve güzel kokmanız çok önemlidir.

Karşıdan ilk hareketi beklemek

Sürekli olarak ilk hamleyi karşı tarafın yapmasını bekleyen kadınlar erkeklerin bir süre sonra "Acaba istemiyor da sırf ben istiyorum diye mi benle birlikte oluyor?" şeklinde düşünmesine neden olacağından kesinlikle erkeklerin yatakta memnun kalmamasına neden olur.Bu yüzden her zaman eşinizden ilk adımı beklemeyin ve siz de istekli olduğunuzu gösterin.

Sessizlik

Her zaman car car konuşan kadınlar iş yatağa geldiğinde süt dökmüş kediye dönebildiklerinden dolayı erkekler bu kadınları isteksiz olarak görür ve bu durum erkeğin şevkini kırar. Bu yüzden bu konuya ayrıca dikkat etmeniz çok önemlidir.

Erkeklerin Yatakta Hoşlanmadığı şeyler Erkeklere Seksi Gelen Seyler

  Erkeklerin Yatakta Hoşlanmadığı şeyler Erkeklere Seksi Gelen Seyler ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

erkeklerin sekste sevmediği şeyler kadının erkeğe seksi yapımı bir kadın bir erkeği neden sevmez erkeklerin sevmediği şeyler erkeklerin sevmediği şeyler nelerdir

[​IMG]

Erkeklerin Sexy Bulmadıkları!Bazı durumlar vardır ki biz kadınlara göre çok sexy olduğunu düşünülür. Zira erkekler bizim tam aksimize seksi olarak görmezler. Şimdi gelin o şeyleri, neleri, işte şeyleri hep beraber görüp öğrenelim sevgili blog kullanıcılarımız

En son kendinizi ne zaman seksi hissettiniz? Mini siyah elbise topuklu ayakkabılar ve mükemmel bir ruj seksi midir?


İşte alay konusu oluyor musunuz?

İpek kıyafetlerin içinde olmak seksi mi?

Güzel bir parfüm sürme iyi bir kıyafet giyme biraz bacak göstermenin tüm erkekleri etkilediğini herkes bilir. Ancak bir erkeği aşık eden şeyler neler? Bir erkek aşık olduğunda sizin herşeyiniz ona çekici gelebilir ve ne kadar doğru biri olduğunuzu düşünebilir. Bir erkeğe makyaj seksi kıyafetler hepsi bir maske olarak gelebilir. O maskenin arkasındaki herşeyden memnun olan bir kadına aşık olur.

Yüksek topuklar ve dekolte mi yoksa doğal güzellik mi daha seksi?

Erkekler yüksek topuklu ayakkabılar derin dekolteli kıyafet giyen kadınları nadiren seksi buluyor. Dudakları dolgun gösteren ruj kullanan kadınları da öpmek istemiyor. Mum ışığında sevişmeyi kadınlar seksi bulurken mum ışığı onlar için çok önemli değil. Erkeklere göre TV karşısında uzanarak dinlenen oldukça sakin görünen makyajsız ve mücevhersiz bir kadın daha seksi. Doğal güzellik erkekleri kadının Barbie bebek gibi görünmesinden daha fazla etkiliyor.

Sessiz mi yoksa sempatik mi daha seksi?

Erkekler olayları tutkulu ve içten anlatan sıcak bir gülümsemeye sahip söyledikleri dinlenen kadınları daha seksi buluyor. Kendini ifade etmede başarılı ve dikkat çekici kadınlar erkeklere her zaman cazip geliyor. Başka erkeklerin ve kadınların imrenerek baktıkları bir kadına sahip olma duygusu erkekler için çok seksi.. Politikadan anlayan zekice konuşan dünyaya bakışı farklı biri de erkekleri cezbediyor. Olaylar ve politika hakkında bir kadınla konuşmaktan zevk alıyorlar. Özellikle düşüncelerini karşısındaki kırmadan anlatabilen söylediklerinin arkasında duran bir kadın erkekleri yatağa çekiyor.

Başarıyı paylaşmak mı yoksa hayalleri paylaşmak mı daha seksi?

Kadınlar sevdikleri şeyi yaptıklarında ve başarılı olduklarında seksi hissediyorlar. Erkeklere göre hoşlandıkları bir kadınla aynı hayali paylaşmak daha seksi. Özellikle gelecekte hoşlandıkları kadından ilk başta çocuk sahibi olma fikrine karşı çıkan erkekler sonrasında bu fikri oldukça seksi buluyor.

Ateşli anne ya da dünyanın annesi mi daha seksi?

Kadınlar anne olduktan sonra kadın olmayı daha seksi buluyor. Anne olduktan sonra davranışlardan kıyafetine kadar daha seksi görünen kadınlar oldukça fazla. Erkeklere göre çocuklarıyla ilgilenen iyi ilişkilere sahip bir kadın daha seksi. Anaç içgüdüleriyle hareket eden sempatik bir kadın erkek için çok daha seksi. Özellikle çocuklarıyla yakından ilgili onlarla onların yaşına inerek rahatça hareket edebilen bir kadın her erkeğe seksi geliyor.

Mükemmel salon kadını ya da dağınık ve tatlı mı seksi?

İlk başlarda kadınlar erkekleri etkilemek için saçlarını salıyor makyaj yapıyor yüksek topuklu ayakkabılar giyiyor. İyi göründükçe kendini güvende ve daha seksi hissediyor. Erkekler ise tüm bunlara ne yazık ki önem vermiyor. Onlar için kişinin doğal enerjisi önemli.. Kadınların dağınık ve kabarık saçlı hallerini daha çok seviyor. Spor yaparken giyilen beyaz bir tişört eşofmanla da bir kadın erkeğe seksi gelebiliyor.

Günü paylaşmak mı yoksa geceyi paylaşmak mı daha seksi?

Kadınlar özellikle çocukları olanlar gün içinde yapması gerekenler olduğu için geceleri daha seksi buluyor. Erkekler ise gün içinde bir kadının kendisi için veya ailesi için yaptıklarını izlemeyi daha seksi buluyor. Günün belirli zamanlarında değil her haliyle her zaman seksi olan bir kadını tercih ediyorlar.Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks Türleri


Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks TürleriYatakta erkeklerin istedikleri kadar istemedikleri de önemlidir!

Partnerinizin yatakta nelerden hoşlandığını elbette en iyi siz bilirsiniz. Ancak erkeklerin genel olarak hoşuna giden bazı fanteziler olduğu gibi, yatakta hoşlanmadıkları bazı noktalar da var. Eğer yeni bir ilişkiye başlıyorsanız ve ona nasıl yaklaşacağınızı bilmiyorsanız bu tüyoları dikkate almalısınız.
İşte erkeklerin yatakta hoşlanmadığı seks türleri!
1-Titiz seks! Elbette seks yapacaksanız hijyen çok önemlidir. Ama bunun dozunu ayarlamayı bilmelisiniz. En özel anlarda temizlikle ilgili bir komut verirseniz o anın büyüsünü kaybedebilirsiniz…
Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks Türleri2-Beklentili seks! Herşeyi karşı taraftan beklemeyin. Bu, karşı tarafın ilişkiden zevk almadığınızı düşünmesini sağlar. Unutmayın seks iki kişiliktir!Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks Türleri


3-Zamanlı seks! Seks yapacağınız günleri belirlemeyin. haftanın 3-4 günü sevişeceksiniz diye bir kural yok. Anlık yaşayın, zorundalık olmasın! İstediğiniz zaman istediğiniz kadar sevişin.
 Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks Türleri

4-İpler hep elinizde olmasın! Erkeklerin yatakta ilk adımı atan ve ara sıra ipi eline alan kadınlardan hoşlandığını biliyoruz. Ama bunun sınırını iyi belirleyin. Kontrol onun olsun, siz sadece ara sıra ele alın ve onu şaşırtın!

Erkeklerin Hoşlanmadığı Seks Türleri5-Somurtkan seks! Seksi çok ciddi bir olaymış gibi yaşamayın. Güler yüzlülüğünüzü yatakta da gösterin, böylece onu daha da heveslendirirsiniz. Kaynak:
http://www.womenist.net/tr
 

Kadınlara yatakta yasak on cümle


Seks esnasında sizin kusurlarınızı değerlendirmek aklına bile gelmez-724 × 482
Sevişme esnasında yapılan konuşmaları birer uyarıya, azarlamaya dönüştüren yasaklı cümleler var. Oysaki uzmanlara göre, kadınların bilmesi gereken, erkeklerin yatakta konuşmaktan ve dinlemekten hoşlanmadıkları yönünde… Erkeklerin seks sırasında önemsediği tek şey var: fazla konuşmadan uygulamaya geçmek!
İşte uzmanlara göre, kadınların yatakta söylememesi gereken on cümle…

“Bu kadar mıydı?”
Partnerinizin cinsel organının boyutundan tam olarak memnun kalmasanız da bunu belli etmemeniz gerekiyor. Büyüklükle ilgili her türlü olumsuz ifade partnerinizin libidosunu anında indirir. Şaka yoluyla bile yapılsa, bu tür bir cümle aklından asla silinmeyecektir.
“Burnundan nefes alabilir misin?”
Ağzının kötü koktuğunu ona bu şekilde ifade etmek kendini kötü hissetmesini sağlayacaktır. Tamam, ağız kokusu sizi rahatsız ediyor olabilir ama bu ifadeyle onun konsantrasyonunu tamamen bozabilirsiniz.
“Göbeğime/selülitlerime bakma!”
Herkesin kendine göre bir kusuru vardır, ama sevişme sırasında ilgiyi onun üzerinde toplamak hiç de isabetli bir karar değildir. Bu yüzden sevgiliniz sizi önyargılı ve saplantılı biri olarak değerlendirecektir. Seks esnasında sizin kusurlarınızı değerlendirmek aklına bile gelmez.
“Bitti mi?”
Sevişmeden hiç zevk almadığını belirten kadının şikayetidir bu söz. Bir an önce bitse de gitsek anlamında… Bu, erkeğin devam etme potansiyeli olsa bile tüm şevkini kıran, onu sevişmeden soğutan bir yaklaşımdır. Oysa sekste partneri yüreklendirmek önemlidir.
“Neden bu kadar suskunsun?”
Yatakta çok suskun kalan erkekten genelde şüphe duyulur. Gerçekten orada olup olmadığı merak edilir. Nedenini sormak olaya eleştirel bir yön verir. Bunu sormak yerine çeşitli pozisyonlardan hoşlanıp hoşlanmadığını sorun, daha iyi.
“Işıkları kapatsak?”
Özgüvensiz kadınların tekerlemesidir. Oysa erkekler özgüvenli kadınları daha çekici bulur. Yatak odası her iki tarafın da en çıplak olduğu yerdir. Birbirinize karşı en açık olduğunuz ya da olmanız gereken. Saklayacak neyiniz var ki? Fiziksel kusurlar mı? Boş verin, görmeyecektir bile.
Makyajımı bozmamaya çalış, olur mu?
Erkek için en sinir bozucu uyarılardandır. Evet, bakımlı olmaya her zaman özen gösterebilirsiniz ama yatakta makyajın ne işi var? Hem üstelik kendinizi zevkin kollarına bıraktıktan sonra o makyaj yeniden yapılamaz mı?
“Telefonuma bakmam gerekiyor”
Bırakın telefon çalsın! Sevişme esnasında kulaklarınızı dış dünyaya kapatın. Harika bir sevişmenin ortasında birden o dış dünyaya kulak verip telefonla gündelik meseleleri konuşmak kadar sevişmeden soğutan bir şey olamaz. Aynı şeyi partnerinizin de size yaptığını düşünün!
“Beni bunun için mi uyandırdın?”
“Berbat bir sevişmeydi” demek gibi bir şey. Her sevişmeden eşit şekilde tatmin olamayabilirsiniz ama bunu söylemenin de kibar bir yolu olmalı.
“Orama dokunma, acıyor; buramı elleme, ağrıyor”
Seks esnasında partneri yönlendirmek, onu zevk noktalarınıza ulaştırmak önemli. Ama bundan aşırı müdahaleyi kast etmiyoruz. Zira “sen bilmezsin, ben sana söyleyeyim” tarzı yönlendirme, erkeğin yatakta kendine güvenini söndürür.Erkeklerin Cinsel İlişkide Hoşlanmadıkları 15 Davranış Biçimi

Genelde, cinsel ilişkide erkeklerin listesinde kadınların yaptığı benzer hatalar bulunmaktadır. Bu hatalar bir kadını daha az çekici hale getirir ve cinsel şikâyetlerin ortaya çıkmasına da neden olabilir.

Bazen biyolojik bir mucize gibi görünen seks hem kadın hem de erkek tarafından sevilmektedir. Mutlu bir cinsel ilişkide kendi alacağınız haz kadar eşinizin alacağı hazzı da düşünmeniz gerekir.

Erkeklerin seks esnasında hoşlanmadı şeyler;
Cinsel kontrolün tamamen kadında olmasından

Ceset gibi yatan duyarsız kadınlardan

Cinsel ilişki esnasında çok fazla konuşan ve soru soran kadınlardan

Kadının kendi vücudunu beğenmemesinden

Aşırı saplantılı kadın davranışlarından

Oral seksten hoşlanmayan kadınlardan Kadının cinselliğini kullanarak erkeği değiştirmeye çalışmasından

Bakımsız ve iç çamaşırlarına özen göstermeyen kadınlardan

Temizlik takıntılı kadın davranışlarındanKadınların sanki seksi sevmiyor gibi davranmalarından

Kadınların inisiyatif göstermemelerinden

Erkek bedenine nasıl davranılması gerektiğini bilmemelerinden

Kadının orgazm olabilmesinde erkeğin sorumlu tutulmasındanDoymak bilmeyen kadınların öpüşme isteğinden

Ciddi görünen kadınlardan


Hiç yorum yok: