UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Kadına ve Erkeğe Oral Seks Teknikleri

Kadına Oral Seks Teknikleri

KADINA NASIL DAHA İYİ ORAL SEKS YAPILIR İPUÇLARI VE TEKNİKLERİ 

Özellikle bakire bir sevgiliniz varsa vajina yalamayı iyi yapabilmeniz oldukça önemli. Zaten bakire bir kadını tatmin etmek için yapılabilecek şeyler sınırlıdır. Bu yüzden sevgilinizin mutluluğu için, eğer iğreniyorsanız bu takıntınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Temiz bir vajina kadar güzel ve kadınsı kokan ve tadı olan başka bir organ yoktur. Ön yargılarınızdan kurtulun ve sevgilinizin mutluluğunun tadını çıkarın. Mutlu bir kadın sizi de mutlu edecektir :)

1-) İPUÇLARI

TEMİZLİK - Tabi ki bütün iş erkeğin bakış açısında bitmez. Bir erkek kadına oral seks yapmayı ne kadar severse sevsin, kadının da bu ilgiye layık olması için vajina temizliğine her zaman önem göstermesi gerekmektedir. Erojen bölgeler düzenli olarak ve iyi temizlenmedikleri zaman çok kötü kokabilirler. Kötü kokan bir vajinayı yalamayı hiç bir erkek istemez. Ayrıca anüs temizliğine de önem verilmesi gerekiyor.  Anüs vajinaya çok yakın olduğundan pis olması durumunda kokusu mutlaka erkeğe ulaşacaktır. Ayrıca aşağıda görüleceği üzere bazı pozisyonlarda erkeğin anüsle oldukça içli dışlı olması gerekiyor. Bu yüzden temizlik önemli.

BAŞLANGIÇ - Diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta kadına oral seks yapmaya öyle bir anda başlamamak. Öncesinde baştan çıkarıcı öpüşmeler ve dokunuşlarla kadını havaya sokun. Öpüşürken yavaşça aşağıya inin. Göğüslere mutlaka uğradıktan sonra vajinaya varana kadar yavaş yavaş aşağıya inin.

ISLAKLIK - Ayrıca anlatacağım bütün teknikleri uygularken dilinizin yeterince ıslak olmasına özen gösterin. Aksi taktirde yalayışlarınız gerekli etkiyi yaratmayacaktır. Diliniz sürekli dışarda olduğundan kuruyabilir. Özellikle klitoris bölgesini yalarken vajina sıvıları o bölgeye erişmeyeceği için, dilinizin mutlaka yeterince ıslak olması gerekiyor. Kuruduğu zamanlarda ağzınızın içinde iyice ıslatarak tekrar devam edin.

PARMAKLAR - Bütün teknikleri uygularken aynı zamanda vajinayı da parmaklarınız veya ellerinizle tahrik etmeniz mümkün. Sadece diliniz değil aynı zamanda parmaklarınız da çalışsın. Fakat sevgiliniz bakireyse parmakla değilde yüzeysel dokunuşlarla yetinmeniz gerekiyor.

TAHRİK - Sadece oral sekse odaklanmayın. Vajinayı yalarken boşta duran ellerinizle kadının özellikle iç tarafları olmak üzere bacaklarını, göğüslerini ve kalçalarını okşayabilirsiniz. Kendinizi kaptırıp diğer erojen bölgeleri ihmal etmeyin. 

ANÜS - Ayrıca bu konuda takıntılı değilseniz ve eğer yeterince temizse anüsü de yalamanız kadına değişik bir zevk verir. Anüs çevresinde de kadını tahrik etmeye yetecek oldukça fazla sinir uçları vardır. Parmakla veya dilinizle burayla da ilgilenin.

G NOKTASI - Bu noktanın vajina girişinin bir kaç santim içerisinde, üst yani göbeğe doğru olan tarafında olduğu rivayet edilse de tam ve kesin bir tarifi yoktur. Yeri kadından kadına değişiklik gösterebilir. Arayıp bulun ve sevgilinizi delirtin.
2-) TEKNİKLER
Bu tekniklerin hiç biri sürekli uygulanacak tipte değildir. 5-10 saniye arayla değiştirip diğerlerine geçin. Herhangi bir sırası yoktur. İstediğinizden başlayıp duruma göre istediğinize geçebilirsiniz.

1- Yukarıdan Aşağıya Yalama
Yukarı ve aşağıya doğru vajinayı tümüyle yalayarak başlayabilirsiniz.  İlk önce dilinizin ucuyla yüzeysel yalayışlarla başlayıp baskıyı giderek arttırın. Bu teknikle başlamanız vajinanın yeteri kadar ıslanmasında da etkili olur.
İğrenmiyorsanız bu teknik esnasında anüsü de işin içine sokabilirsiniz.
2- Klitorisi Dille Uyarma
 Klitoris vajinanın en duyarlı bölgesidir. Bu yüzden oral seks yaparken mutlaka ilgilenilmesi gerekmektedir. Başlangıç olarak dilinizin ucuyla hafif bir masaj yapabilirsiniz.

3- Dairesel Hareketler
Sonraki teknik de dilinizin ucuyla klitorisin etrafına yapacağınız dairesel hareketlerdir. Bu şekilde hem klitorise hem de iç dudaklara etki etmiş olursunuz. Bir kaç dairesel hareketten sonra klitorise ıslak bir öpücük kondurup yine devam edebilirsiniz.

4- Klitorisi Emmek
 Klitorisi emmek aşırıya kaçmamak koşulu ile diğer tekniklerin arasına serpiştirilebilecek bir yöntemdir. Dediğim gibi aşırıya kaçmayın ve çok şiddetli emmeyin. Klitoris çok duyarlı bir bölgedir. Kadının penisinizin kafasını sertçe ısırdığını düşünün. Emin olun ki şiddetli emdiğiniz taktirde kadın da aynı şekilde hissedecektir :)

5- Seri Dil Darbeleri
Klitorisi sağa-sola veya aşağı-yukarı seri dil darbeleriyle uyarmanız da kadına zevk verir. Arada bu tekniği de fazla uzun sürmemek koşuluyla uygulayabilirsiniz. Ayrıca bütün bu teknikler esnasında, sevgiliniz bakire değilse boşta duran elinizle vajinaya masaj yapabilir, parmaklarınızı içine sokup çıkararak kadına daha fazla zevk verebilirsiniz.

6- İç Dudaklar
İç dudakları emmek de yine fazla sert olmaması ve uzun sürmemesi koşuluyla kadına zevk verir. İç dudaklar önemlidir. Emmenin yanı sıra yalayabilir, resimde görüldüğü üzere dilinizle birlikte dudaklarınızla da hafif bir masaj yapabilirsiniz.
7-) Dil Sokma
Dili vajinanın içine sokup çıkarmak, eğer kadın bakire değilse mutlaka uygulamanız gereken bir tekniktir. Gerçi dil ile kızlık zarının zarar görmesi çok zordur ama belli olmaz. Gereksiz yere riske girmeyin. Bu teknikle sinir uçlarının en yoğun olduğu bölgelerden biri olan vajina girişini uyarabilir, dilinizi vajinanın içindeyken oynatarak etkiyi arttırabilirsiniz. Fakat fazla uzun süre yaparsanız diliniz hissizleşip ağrımaya başlayacaktır :)

8- Anüsü Uyarmak
Oral seks esnasında vajinayı parmakla uyarabileceğiniz gibi aynı şekilde anüsü de uyarabilirsiniz. Anüs ve çevresine ıslak parmağınızla dairesel hareketlerle masaj yapabileceğiniz gibi, bir parmağınızı içine sokarak da gerekli uyarımı sağlayabilirsiniz.

9- Vajinayı Açmak
Eğer sevgilinizin etli veya kalın iç dudaklara sahip bir vajinası varsa dilinizle klitorise tam anlamıyla nüfuz etmeniz biraz zorlaşacaktır. O yüzden bütün bu teknikler esnasında vajina dış dudaklarını ellerinizle açarak yapmanız, klitorise vereceğiniz zevki arttıracaktır. Konu açılmışken söylemek isterim ki vajinanın dış dudakları fazla erojen değildir. Penisin sapı neyse dış dudaklar da aynı öneme sahiptir. Arada onları da yalamanızda bir sakınca yok, fakat asıl bölgeleri unutmayın.
Kaynak:

************************************************

Erkeğe Oral Seks Teknikleri

ERKEĞE NASIL DAHA İYİ ORAL SEKS YAPILIR İPUÇLARI VE TEKNİKLERİ 


Her kadının mutlaka iyi bilmesi gereken bir seks çeşididir. Oral seks bir çok kadının yaptığı gibi sadece penisi ağıza sokup çıkarmaktan ibaret değildir. Her kadının yapabileceği zararsız teknikler, ufak dokunuş ve bakışlarla erkeğe çok daha fazla zevk verebilir ve delirtebilirsiniz. Tabi ki erkeğin de temizliğine dikkat etmesi çok önemlidir. Penisin ve anüsün (Anüs bölgesi penise çok yakın olduğu için  kötü kokuyorsa kadın bunu hissedecektir) çok iyi temizlenmesi gerekir. Erkek ne kadar temiz olur ve güzel kokarsa, kadın da oral seksi o kadar istekle yapar.

1-) İPUÇLARI

İSTEK - Penise pis bir şeymiş gibi davranmayın. Zorla veya iğrenerek yapacaksanız hiç yapmayın daha iyi. Tutkuyla ve istekle sarılıp okşayarak yapın. 
DOĞRU POZİSYON - Pozisyonunuzu iyi ayarlayın. Aşağıda da görüleceği üzere bir çok farklı pozisyonda yapılabilir. Erkeğe en çok zevk verecek pozisyonu deneyip bulun.

BAŞLANGIÇ - Öncesinde erkeği uyarmak için hiçbir şey yapmadan penise bir anda saldırmayın. Öpüşmeler ve dokunuşlarla erkeği tahrik edin ve hazırlayın. Örneğin öpüşürken yavaşça aşağı inin. Göğüslere göbeğe ve kasıklara ıslak öpücükler kondurarak penise kadar inin.

ISLAKLIK - Anahtar kelime ıslaklık, ne kadar ıslak yaparsanız erkek o kadar fazla zevk alır. Kurudukça dudaklarınızı ıslatın, penisi iyice tükürükleyin. Elleriniz de işin içine gireceğinden, penisin sürekli ıslak olması önemlidir.

DİŞLERE DİKKAT - Penis, özellikle de baş bölgesi çok duyarlıdır. Ağzınıza giriş çıkışı esnasında bu bölgeye dişlerinizin sürtünmesi erkeğe acı verir. Oral seksi diliniz ve dudaklarınızla yapın, dişlerle değil.

İNLEMEK - Oral seks esnasındaki hafif inleyişleriniz erkeği tahrik eder. Ses çıkarmaktan korkmayın.

GÖZ TEMASI - Göz temasında bulunun. Sürekli olmamak koşuluyla arada sırada bir kaç saniye boyunca erkeğin gözlerinin içine bakabilirsiniz.
FRENULUM - Penisin en duyarlı yeri olan frenulum bölgesine ayrıca özen gösterin. Arada ufak öpücükler ve dil darbeleriyle bu bölgeyi uyarın. Hatta çok sert olmamak koşulu ile ısırabilirsiniz.

TESTİSLER - Testisler de erkeğin diğer bir erojen bölgesidir. Örneğin ağzınız yorulduğunda bu bölgeyi de yalayıp emebilirsiniz. Fakat hassas bir bölgedir, çok sert davranmayın.

PERINEUM - Perineum bölgesi de sinir uçlarının oldukça yoğun olduğu bir bölgedir. Erkeğin testisleri ile anüsü arasındaki bölgeye perineum denir. Arada bu bölgeye de dilinizle masaj yapabilirsiniz.

TEMPOSürekli aynı hızda devam etmeyin, arada hızlanın veya yavaşlayın. Örneğin erkeğin boşalmaya yaklaştığını hissettiğinizde yavaşlayın, bırakın delirsin :) Ve kesinlikle yorulduğunuzda durmayın, onun yerine ağzınızdan çıkarıp biraz dinlenirken ufak yalayışlarla veya ellerinizle gidiş gelişlere devam edin.

BOŞALMA ANI - Erkek boşalmaya başladığı anda işiniz bitti sanıp durmayın. Erkeğin boşalması spermler tamamen çıktıktan sonra da bir kaç saniye devam eder. Spermden iğrenmiyorsanız boşalma tamamen bitene kadar ağzınızla yapmaya devam edin. İğreniyorsanız da boşalma bitene kadar elinizle git gel hareketleri yaparak sonlandırın.
2-) TEKNİKLER

Erkeğe oral seks yapmanın en temel tekniği penisi senkronize hareketlerle ağzınıza alıp çıkarmaktır. Fakat daha önce de söylediğim gibi oral seks sadece bundan ibaret değildir ve olmamalıdır. Aşağıdaki teknikleri iyi inceleyip, temel ağza sokup çıkarma hareketiyle birlikte uygulayabilir, aralara serpiştirebilir, veya birkaçını aynı anda yapabilirsiniz. 

Dikkat: Çok sayıda gif dosyası eklendiğinden yüklenmesi uzun sürebilir. Daha verimli inceleyebilmeniz için sayfayı açtıktan sonra bir süre beklemenizi öneririm.

1- Kökten Uca Yalama
Oral sekse başlamak için iyi bir tekniktir. Dilinizi mümkün olduğu kadar bastırırsanız erkek daha fazla zevk alır. Ayrıca penis başına geldiğinizde frenulum bölgesini yavaş ve dairesel dil darbeleri ile uyarabilirsiniz. Arada sırada ağzınızdan çıkarıp bu teknikle bir kaç defa yaladıktan sonra yine devam etmeniz erkeği oldukça baştan çıkarır.
Ayrıca bu tekniği uygularken testisleri de işin içine sokabilir, dilinizi daha çok bastırarak erkeğe çok daha fazla zevk verebilirsiniz. Bu tekniği penisin altına uygulayabileceğiniz gibi, yan tarafına veya 69 pozisyonu sırasında üst bölgesine de uygulayabilirsiniz.
2- Dudaklar
Sadece ağzınızı veya dilinizi kullanmayın. Dudaklarınızla yapacağınız ıslak dokunuşlar ve öpücükler de erkeği tahrik eder. Alttaki gibi frenulum bölgesine dudaklarınızla yapacağınız ıslak bir masaj erkeği delirtecektir.
Kökten uca yalama tekniğini aynı zamanda dudaklarınızla da yapabilirsiniz.
3-) Dili Çevirme Tekniği
Oldukça duyarlı olan penis başı üzerinde uygulanabilecek bir tekniktir. Arada ağzınızdan çıkarıp bu bölgenin etrafına dilinizle yapacağınız dairesel hareketler erkeği oldukça tahrik eder. 
Bu tekniği uygularken bir yandan ellerinizi de çalıştırabilirsiniz.
Penis başını mümkün olan her aşamada yalayabilir veya emebilirsiniz. Fakat fazla sert olmamaya özen gösterin. Ayrıca çevirme hareketinden sonra, dilinizin ucunu penis deliğinin üzerinde gezdirip ıslak bir öpücükten sonra ağzınıza almanız olayı tamamlayacaktır.
4- İç Yanak
Ağzınıza aldığınızda yanağınızın içine yaslamanız penis başında hoş bir baskı oluşturur ve erkeğe vajinaya giriyormuş hissi verir.
5- Emme
Ağzınızın içinde gidip gelirken aynı anda penis başını emebilirsiniz. Fakat emme hareketini sürekli yapmanız ağzınızı gereğinden fazla yorar. O yüzden uzun süre uygulamayın.

Ağzınızdan çıkarırken penis başını emmeniz de hem görsel açıdan kuvvetlidir hem de penis başına baskı oluşturacağından erkeğe oldukça fazla zevk verir.
6- Testisleri Kullanmak
Testisleri tek elinizle tutup hafifçe çekerek veya okşayarak yapabilirsiniz.
Ayrıca testisleri tek elinizle kavrayıp penis sapına yapıştırarak yapabilirsiniz. Böylece git gel hareketi esnasında testisleri de ufak dil darbeleriyle uyarmanız mümkün olur.

7- Ağzın İçinde Tutma
Penisi çıkarmadan birkaç saniye ağzınızın içinde tutarak özellikle frenulum bölgesine yapacağınız masajla, veya sanki şeker emiyormuş gibi yalayıp, bir yandan dil çevirme tekniğini uygulamanız erkeği delirtecektir.
8- Kafayı Çevirme Tekniği
Git gel hareketlerini kafanızı iki yana çevirerek yapmanız, dilin penis başı ve frenulumla olan temasını güçlendirecektir.
9- Elleri Çevirme Tekniği
Git gel hareketi esnasında ellerinizi sağa sola çevirerek yapmanız erkeğe farklı bir zevk verir. Arada bu tekniği de uygulayın. (Yüzük ve çift el tekniği ile de yapılabilir.)
Tek elle çevirme.
Çift elle çevirme.
10- Yüzük tekniği
Penisi avuçlarla kavramaktan farklı olarak, bir elinizin baş ve işaret parmaklarını daire olacak şekilde birleştirip, penis üzerinde bu daireyle gidip gelebilirsiniz. Penise yüzük takıyor gibi görüneceği için yüzük tekniği adı verilir.
11- Çift El Tekniği
Özellikle penisin büyük olduğu durumlarda çift el tekniğini uygulamanız önemlidir. Böylece penise temasınız artacak ve erkek daha fazla zevk alacaktır. (Yüzük veya çevirme tekniği ile de yapılabilir.)
12- Eller Düz Senkron
Ellerinizi kullanış şekliniz de önemlidir. Ellerinizi, kafanızın gidiş gelişleriyle aynı senkronda kullanabilirsiniz. Elleriniz ve kafanız, penis üzerinde aynı yönde hareket eder. El ağıza bitişik durur. (Yüzük, çift el veya çevirme tekniği ile de yapılabilir.)
13- Eller Ters Senkron
Bu tekniğin bir üsttekinden farkı ellerin ve kafanın farklı yönde gidip gelmesidir. Eller ve ağız penisin ortasında buluşur.(Yüzük, çift el veya çevirme tekniği ile de yapılabilir.)
14- Eller Sabit
Elleri hiç hareket ettirmeden tek el veya çift elle penis sapından tutup hafifçe sıkarak da yapabilmeniz mümkün. Bu teknik erkeğin boşalmasını geciktirir. Elleri çevirme, yüzük tutuşu veya çift el teknikleriyle de yapılabilir.
15- Kafa Sabit
Penisin sadece baş bölgesini ağzınızın içinde tutup yalar veya emerken, diğer yandan tek veya iki elinizle yapacağınız gidiş geliş hareketleri erkeği oldukça fazla tahrik edecektir.
16- Eller Serbest
Penis küçükse veya erkeğe daha farklı bir his vermek için arada ellerinizi bırakıp sadece ağzınızla yapacağınız giriş çıkış hareketleriyle yapabileceğiniz bir tekniktir. Elleriniz yorulduğunda da bir süreliğine uygulayabilirsiniz.
17- Dile Veya Yüze Vuruş
Arada sırada penisi sapından tutup dilinize veya yanaklarınıza sert hareketlerle vurmanız erkeği hem görsel hem de tensel açıdan oldukça tahrik eder. Ayrıca boşalmasını da geciktirecektir.
Dile vurma hareketi.

Yanak ve dudaklara vuruş.
18- Kontrol Erkekte (Face Fuck Tekniği)
Aslında erkeğe yapılan oral sekste kontrol kadındadır. Giriş çıkış hızına ve tekniğine kadın karar verir. Fakat arada sırada kontrolü erkeğe de verebilirsiniz. Böylece erkek penisiyle ağzınızın içinde gidip gelir. Böylece sanki vajinanın içinde gidip geliyormuş izlenimi yaratılabilir. Hakimiyetten hoşlanan bir erkek için de normalinden daha zevkli olabilir. Bir çok farklı şekil ve pozisyonda yapılabilir. Ayrıca sert seksten hoşlanıyorsanız bu tekniğin tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

19- Kökleme Tekniği (Deep Throat)
Penisi tümüyle ağzınıza aldığınız bir tekniktir. Eğer henüz acemiyseniz bu tekniği birden uygulamaya çalışmamanızı öneririm. Çünkü zor bir tekniktir. Özellikle penis büyükse kadının öğürme refleksi devreye girer ve ortaya kötü sonuçlar çıkabilir. Bu yüzden zamanla ve alıştırmayla, özellikle kusma refleksinin kontrol altına alınmasıyla öğrenilecek bir tekniktir. Birçok farklı şekilde ve pozisyonda yapılabilir.

Kaynak:

Hiç yorum yok: