UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Kadını ve Erkeği Elle Tatmin

Kadını Elle Tatmin

KADIN NASIL ELLE TATMİN EDİLİR
Erkeğin elle tatmini gibi kadının da elle tatmin edilebilmesi benim fikrime göre cinsellikte oldukça tamamlayıcı bir unsurdur. Kadının sekse hazır olmaları biz erkeklere göre daha zordur. Erkeklerin sadece ereksiyon olmaları yeterliyken, kadın zevk almak için ruhen ve bedenen sekse hazır olmalıdır. Yoksa cinselliğin sok-çıkar'dan farkı kalmaz. 

Kadını hazırlamanın en iyi yolu da tutkulu bir ön sevişmedir. İyi bir önsevişmenin anahtarı ise öpmek-okşamak kısacası nereye nasıl dokunacağınızı bilmekten geçer. Vajinaya tatlı ve tahrik edici dokunuşlarla kadın boşaltılabilir veya en azından sekse hazırlanabilir. Bazı erkekler kadına oral seks yapmaktan nefret eder. Fakat kadını ilişki öncesi fiziksel olarak hazırlamak, en azından yeterince ıslanmasını sağlamak çok önemlidir. Bunun da yolu dokunmaktan geçer.

Erkeğin penisi gibi kadının da en erojen ve hassas yeri vajinasıdır. Yanlış veya duruma göre sert dokunmak kadının canını yakabilir ve onu seksten uzaklaştırabilir. O yüzden kadının ruh halini ve onu neyin ne kadar, hangi sertlikte nasıl tahrik ettiğini gözlemlemek bize kalmıştır. Ne durumda olursak olalım kadınımızı iyi tanımak önemlidir.


Bizim için önemli olan klitoris, vajina girişi ve dudaklardır.

İç çamaşırının üstünden veya altından yumuşak dokunuşlarla işe başlayın.
İlk başlarda çok sert dokunmamakta fayda var. Penisinizi birinin tüm gücüyle sıktığını düşünün. Kadınlar da ilk baştaki sert dokunuşlarda böyle hissederler. O yüzden başlangıçta yumuşak olmakta fayda var.

İç çamaşırının üzerinden hafif baskı uygulayarak, bir süre masaj yapabilirsiniz.

Hemen soyunmak için aceleci olmayın. Zevkini çıkararak yapın. İç çamaşırını yana sıyırarak hafifçe masaja devam edin. Başlangıç olarak iç dudaklarla ilgilenebilirsiniz.
Daha sonra klitorise geçin. Birkaç saniye iç dudaklar bir kaç saniye dairesel hareketlerle klitorisin uyarılması şeklinde hafifçe devam edin.
Klitorisi iki parmağınızın arasına alıp hafifçe bastırarak, yukarı aşağı hareketlerle uyarmanız da iyi bir tekniktir. 
Soyunduktan Sonra

Arada yukarı aşağı parmak hareketleriyle hem klitorisi hem de dudakları komple uyarabilirsiniz. Tek bir noktaya yoğunlaşmayın.
Erkekte penis başı ve frenulum bölgesi ne kadar duyarlıysa, vajinada da klitoris aynı şekilde zevk verir. Bu yüzden klitorise gereken önemi vermeniz gerekiyor. Dairesel ve yukarı aşağıya parmak hareketlerle, parmak uçlarınızla uyarabilirsiniz. Kadının nasıl kasıldığına bakın :)
En büyük parmak olan baş parmağınızı da kullanabilirsiniz.
Kadın zevk aldıkça hareketin ritmini ve sertliğini arttırın. Fakat her zaman söylediğim gibi aynı senkronda hareket etmeyin. Yukarı aşağı, sağa sola veya dairesel hareketlerle dokunma şeklini arada sırada değiştirin.

İyice ıslandığında sıra geldi parmaklara
(Sevgiliniz bakireyse tabi ki bu adımı atlayın.) 

Bir parmağınızı yavaşça içine sokarak başlayabilirsiniz. Bu arada belirtmek isterim ki yukarıdaki ve aşağıdaki bütün teknikler sırasında vajinayla ilgilenmesi gereken tek şey parmaklarınızdır. Onun dışında kullanmadığınız eliniz, dudaklarınız ve diğer tüm vücudunuzun da kadınla ilgilenmesi büyük önem arz eder. Kadın sadece bir düğmesine basınca çalışan bir robot değildir. O yüzden tüm benliğinizle sevişeceksiniz, sadece parmağınızla değil :)
Parmaklarken klitorisi de ihmal etmeyin. Bir yandan ona da masaj yapıp devam ederseniz daha iyi sonuç alırsınız.
Bu esnada bir parmağınızla anüse de ufak dokunuşlarda ve temasta bulunabilirsiniz. Emin olun ki faydası olacaktır.
Kadının kapasitesine ve zevk alma durumuna göre parmak sayısını arttırabilirsiniz.
Örneğin bu adamın pozisyonunda duruyorsanız bir yandan klitorise veya üst dudaklara küçük öpücükler veya dil darbeleri atabilirsiniz. Bir yandan parmaklerken aynı zamanda oral seks yapmanız kadını delirtir :)

Kadının aldığı zevke göre hızlanabilirsiniz. Örneğin aşağıda görüldüğü gibi, parmaklarınızı içinden çıkarmadan elinizi aşağı yukarı hareket ettirmek, parmaklarınızın kadının g noktasına temas şansını arttırır. G noktası vajina girişinin bir kaç santim içinde yukarı taraftadır ve oraya temas kadının orgazmını oldukça kolaylaştırır. Mutlaka deneyin.

Tabi ki bütün bu anlattıklarım kesin kurallar değildir. Orgazm süresi veya tahrik olma koşulları kadından kadına değişiklik gösterir. Bazıları sert olmanızdan hoşlanırken bazıları yumuşak olmanızı ister. O yüzden kadını tanımak, onu orgazma ulaştırmanın en önemli anahtarıdır.

Ve mutlu son :)

Kaynak:
***************************************************

Erkeği Elle Tatmin

ERKEK NASIL ELLE TATMİN EDİLİR
(HAND JOB)

Evet sevgili bayanlar. Bazen sevgiliniz veya eşinizle sevişmenin mümkün olamayacağı durumların içine girebilirsiniz. Halka açık bir yer -mesela sinema ya da arabada- veya özellikle aceleniz olduğu zamanlarda erkeğiniz onu çabucak tatmin etmenizi isteyebilir. Bunun en iyi yollarından biri ise oral seks veya erkeği elle tatmin etmektir. Hand job'da denir. Özellikle bakire olanların erkeği tatmin edebilmesi için uygulayabilecekleri yegane yollardan biridir.

Şahsen sevgilim bakire olmasa bile bazen bu yolla tatmin edilmek hoşuma gider. Değişik bir heyecanı vardır. Erkeğin ellerini kullanmadan masturbasyon yapması gibidir. Ellerini nasıl kullanacağını, penisin önemli noktalarını bilen bir kadın erkeğini kendinden geçirebilir.

Ayrıca elle cinsel organlara dokunma ön sevişmenin de önemli bir parçası olduğundan, kadınların mutlaka bilmesi gereken bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Çoğu kadın penisi eliyle kavrayıp ileri geri hareket ettirmekten ibaret olduğunu sanır. Fakat değişik kavrayış, hareket ve dokunuş şekilleriyle süsleyip, hızını azaltıp çoğaltarak erkeğe müthiş bir deneyim yaşatabilirsiniz.


Penisin en duyarlı noktası
Penisin en duyarlı yeri baş kısmının hemen altındaki "frenulum" denilen bölgedir. (Hemen alttaki resimde kadının dokunduğu bölge) buraya ıslak ve hafif dokunuşlarla yapacağınız masajla başlayıp, arada yine frenulum masajına devam edebilirsiniz.


Bir yandan eliniz çalışırken diğer yandan göz temasında bulunmanız, penise veya sevgilinizin dudaklarına ufak öpücükler kondurmanız erkeğin daha fazla ve çabuk doruğa ulaşmasına yardımcı olur. Hep aynı tempoda devam etmeyin. Arada yavaşlayın, hızlanın. Sevgilinizin aldığı zevke göre hızınızı ayarlayın.


Tahrik edici bakışlar
İki elinizi de kullanmaktan çekinmeyin
İlla tek elle yapmak zorunda değilsiniz. Diğer eliniz boştaysa arada mutlaka onu da kullanın. Veya bir eliniz yorulunca diğer elinizle de devam edebilirsiniz. Bu şekilde baş bölgesine hafifçe çevirme hareketli masaj uygulayın, eliniz yorulunca diğeriyle devam edin.  
Baş kısmına hiç dokunmadan da yapılabilir. Göz temasını unutmayın.
Sapından sabit bir şekilde tutarak baş bölgesine yoğunlaşabilirsiniz.
Buradaki gibi hem baş hem de gövdesini sırasıyla hafif okşayışlarla uyarabilirsiniz.
Daha fazla zevk için mutlaka kayganlaştırıcı jel, krem veya sabun kullanın
Kuru kuruya yapılması erkeği fazla tahrik etmez ve bir süre sonra canını bile yakabilir. Bu yüzden mutlaka kayganlaştırıcı bir sıvı yardımıyla yapmanızı öneririm. Özellikle birlikte duş alırken, ve hazır sabunla kayganlaşmışken, onu güzel bir hand job ile tatmin etmenizden sevgiliniz son derece memnun kalır, benden söylemesi :)
Arkadan sarılarak yaparsanız tensel temas artar.
Testislerle de ilgilenin
Elle tatmin sırasında arada testislerle de ilgilenebilirsiniz. Ellerinizle veya dilinizle testisleri de uyarmaktan çekinmeyin. Onları emmenizden veya ufak dil darbeleriyle uyarmanızdan her erkek zevk alır. 
Bir yandan testisleri yalarken, bir elinizle sapından, diğer elinizle başını okşamak her erkeği delirtir :)
Kendinizi de unutmayın. Eğer canınız istiyorsa bir yandan da kendinizi okşayarak siz de tatmin olabilirsiniz.
Değinmek istediğim bir diğer nokta da sürekli aynı bölgeyle ilgilenmemeniz gerektiği. Örneğin sürekli baş kısmını okşamanız erkeğin canını acıtabilir. Penis sandığınızdan çok daha duyarlı bir bölgedir. Yaptığınız işi yukarıdaki çeşitli tekniklerle süsleyin. Arada değiştirerek aklınıza geleni uygulayın.  Tek el, çift el, baş ve gövdeye ayrı ayrı masaj. Arada da testislerle de ilgilenirseniz sevgiliniz en fazla bir kaç dakika dayanabilir :))
Ve mutlu son :)
Kaynak:

Hiç yorum yok: