UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

CİNSEL İLİŞKİ POZİSYONLARI - KAMASUTRA

En alışılmış pozisyon, erkeğin üstte, kadınla yüz yüze olduğu pozisyondur. (Genellikle «misyoner» ya da «evlilik» pozisyonu adı verilir.) Kadınların çoğu bu pozisyonu yeğler.


Misyoner poziyonu, öteki pozisyonların çoğundan daha elverişlidir. Birleşme daha az derin, uzun süreli ve duygusal ya da derin, kısa süreli ve sert olabilir. Bir çift, birleşmeye bu pozisyonla başlayabilir; erkeğin orgazmını geciktirmek amacıyla, birleşme sırasında pozisyon değiştirilebilir ve daha sonra birlikte orgazm için en uygun pozisyon olan misyoner pozisyonuna dönülerek birleşmeye son verilebilir.


                                         

Misyoner Pozisyonun Temeli

Bu pozisyon kadını gevşetir, birleşmeyi kolaylaştırır ve erkeğin alt karın (pel-vis) darbelerine yardım eder. Aynı zamanda karşılıklı okşamaya ve öpüşmeye de uygundur. Bununla birlikte, derin birleşme, daha fazla hareket özgürlüğünden hoşlanan bazı kadınları rahatsız eder. Erkek çok ağırsa ya da erken boşalma sorunu varsa ya da kadın ileri gebelik dönemindeyse, bu pozisyon uygun değildir.Kadının Üstte Olduğu Pozisyonlar
Misyoner pozisyonunun karşıtı olan pozisyonda çift, yüz yüze ve kadın erkeğin üstünde ata biner gibidir. Bu ona, cinsel ilişkinin şiddetini ve süresini denetleme olanağı sağlar. Diz çökmüş olarak başlayıp pozisyon da değiştirebilir. Örneğin, teması kaybetmeden uzanabilir. Bazı seksologlar, bu pozisyonun iki eşe de en çok haz veren pozisyon olduğunu ileri sürmektedirler.Bu pozisyonda, kadın, erkeğin ağırlığından kurtulmuş olduğundan pelvis darbeler yapabilir ve birleşmenin derinliğini duyabilir. Erkek onu serbestçe okşar ve orgazmı geciktirebilir. Bu pozisyon özellikle kadının kısa ve erkeğin uzun olduğu çiftler için uygundur. Ancak kadın otururken yapılacak ters bir hareket acı verebilir, pasif rol erkeğin hoşuna gitmeyebilir. Bu pozisyon gebe kalmaya pek uygun değildir.

Eşlerin Yan Yana Olduğu Pozisyonlar

Eşlerin birbirlerinin ağırlığını taşımak zorunda kalmamaları ve kollarının serbest kalıp birbirlerine sarılabilmeleri, bu pozisyonun üstünlükleri arasında sayılabilir. Bunun yanı sıra, bazı çiftler yeterli uyarı olanağı vermediğini öne sürerek bu pozisyonu elverişsiz bulmaktadır.

Ayakta Pozisyonlar
Ayaktaki pozisyonlar genellikle aceleyle, gizli ve rahatsız koşullarda uygulanmaktadır. Bununla beraber, en iyi koşullarda bile eşlerin boyları farklı ise durum zorlaşır. Bazı pozisyonlar erkeğin eşini yerden kaldırmasını gerektirir; bu, boy sorununu ortadan kaldırır, ancak erkeğin yorulmasına neden olabilir.
Daha kısa olan eş bir eşyanın, örneğin, kalın bir kitabın üstünde ayakta durabilir.

Arkadan Sarılarak Birleşme Pozisyonları

Çoğu kişiler arka yolla birleşmenin doğaya aykırı olduğunu savunurlar. Oysa ki, hemen hemen tüm memeliler yalnızca bu şekli uygular. Bu yeterli derecede derin birleşmeyi ve klitoris üzerinde hoşa giden bir baskı sağlar.

Uzanarak, diz çökerek, oturarak ve ayakta uygulanan değişik pozisyonlar vardır. En azından bunlardan bazıları her yaşta çifti tatmin etmektedir. Hatta bazı pozisyonlar, öteki birleşme şekillerinin çoğunu olanaksız kılan fiziksel koşullarda olan kişilere özellikle uygundur.

Özel İsteklere Cevap Veren Pozisyonlar
Yeni duygular tatma isteği, insanların çoğunu cinsel birleşmede mümkün olan yüzlerce pozisyonu denemeye itmektedir. Daha az kullanılan pozisyonlardan bazıları ise yeniliğin ötesinde bazı fiziksel ve psikolojik sorunları
çözümlemeye yarar. Gebe bir kadın için, şişman olan eşler, sırt ağrısı çekenler, penisi kısa olanlar için ve eşi kendisinden uzun "ya da kısa olanlar için hiç denenmemiş, hatta düşünülmemiş bir pozisyon en iyisi olabilir. Doğru pozisyonun seçimi, hiç orgazma varamayan bir kadının orgazma varmasına ya da iktidarsız bir erkeğin sorununun üstesinden gelmesine, hatta görünüşte kısır olan bir çiftin çocuklarının olmasına yardım edebilir;

Bakirelere Uygun Pozisyonlar
1. İlk kez ilişkide bulunanların çoğu «misyoner» pozisyonunu seçmektedir. Bakire kadın ve erkekler için pozisyon ve şekil çok önemli değildir. Yaklaşım, yavaş ve düşünceli olmalıdır. Ön hazırlık vajinanın kayganlığını sağlar ve özellikle geçmişteki «petting» deneyimleri, kadının kızlık zarını genişletmiş ya da yırtmışsa, kadının rahatsızlığı azalır.

Gebe Kalmak İçin Uygun Pozisyonlar
2. Kadın, dizleriyle erkeğin omuzlarına dayanır. Bu, kilolu kadınlarda tam birleşmeye ve spermlerin rahim ağzının yakınında birikmesine yardım eder.
3. Diz çökmüş olarak yapılan arka yolla birleşme, eğer rahim retrovers (arkaya dönük) ise spermlerin rahim kanalına ulaşmasına sağlar.

Sorunlu Kişiler İçin
4. Kadın, erkeğin üzerinde doğrulur. Bu pozisyon kadının vajinası darsa tam birleşmeye ulaşılmasını sağlar.
5. Yan yana, yüz yüze pozisyon, hastalara, yorgun kişilere ve boyları birbirinden çok farklı eşlere yardım eder.
6. Bu yan yana arka yolla birleşme pozisyonu zayıf ereksiyon sorunu olan erkeklere önerilir.
7. Kadının üstte olduğu bu pozisyon, erkek iktidarsızlığının ve erken boşalmanın tedavisi olarak önerilir. Ayrıca orgazm olmayan kadınların tedavisinde başlangıç pozisyonu olarak yararlanılır.
8. Bu yan yana pozisyon kadının istem-dışı kalça hareketlerini daha kolaylaştırır ve orgazma ulaşmasında yardımcı olur (7). Pozisyonun devamı olarak önerilir.

Gebelik Sırasındaki Pozisyonlar
Geçmişteki kendiliğinden düşükler nedeniyle, doktor tarafından ilk üç ayda ilişki yasaklanmamışsa, gebelik süresince önerilir. Çift, normal ilişkide bulunabilir. Gebeliğin ilerlemesi ve karnın büyümesi ile klasik ilişkiler zor ya da olanaksız olmaya başlar. İleri gebelik dönemindeki bir kadın için karına doğrudan basınç yapılmasından sakınan ya da en azından birleşmenin derinliğini denetlemeye izin veren pozisyonlar gereklidir. 

9. Eşler, yatak üzerinde bir arka yolla birleşme pozisyonunda diz çökerler ve erkek, çok fazla derine itmekten kaçınır.
10. Kadın, bacakları, vücudunu taşıyacak şekilde, açık olarak yatar. Karın üzerine basıncın olmaması bu pozisyonu gebeliğin son dönemlerine uygun kılar.
11. Çift, arka yolla birleşmek için yan yatar. Burada da karına baskı yoktur.
12. Çift bir sandalye üzerinde birbirine sarılır. Kadın, erkeğin üzerine oturur. Böylece birleşmenin derinliğini denetleyebilir.

Sırt Ağrısı Çekenler İçin
Sırt ağrısı çeken kişiler alışagelmiş pozisyonlarda çok rahatsız olabilirler. Oysa sıklıkla daha az kullanılan yöntemlerden yararlanabilirler ya da en azından onlara katlanabilirler. Şefkatli bir eş bu pozisyonları bulmaya çalışacaktır. İşte sırt ağrısı çeken kişilerin çoğuna uygun dört pozisyon:

13. Erkek yatağa yatar, kadın ata biner gibi oturur, öne eğilir. (Sırt ağrısı çeken erkektir.)
14. Erkek arka yolla birleşmek üzere ayakta durur, kadın aşağıda, yatağın üzerinde diz çöker. (Sırt ağrısı olan erkektir.)15. Kadın yatağa yatar, erkek ise bacakları arasında ileriye doğru kendini kaldırır. (Ağrısı olan kadındır.)
16. Bir sandalye üzerinde yüz yüze, kadın erkeğin üzerine pelvik darbeler yapabilecek şekilde oturur. (Ağrısı olan erkektir.)

Cinsel Birleşme Seçenekleri
Penis, vajinaya girmeden de aşk yapılabilir. Birçok çift burada tanımlanan öteki cinsel etkinliklerden karşılıklı zevk alırlar. Bunlar, birleşmenin yerine ya da birleşmeden önce ya da sonra, sevişme sırasında uygulanabilirler. Birleşmenin yerine kullanıldıklarında gebelikten korunma avantajları da vardır ve böylece Ogino-Knaus gibi doğum kontrol yöntemleri kullanan çiftlere bazen önerilebilir.

Mastürbasyon, çiftler arasında yaygın bir cinsel etkinliktir. Genital birleşme araçlarının dışındaki araçlarla genital erotik bölgelerin uyarılmasını içerir. Uyarma yöntemi olarak sıklıkla kullanılan mastürbasyonu, bir eş, öbürüne uygulayabilir ve orgazma kadar sürdürebilir. Zevki doruğa çıkarmak için her eş öbürünün tercihlerini tanımalıdır. Örneğin, bir erkeğe mastürbasyon yapan bir kadının hangi hız ve hangi baskının onun daha çok hoşuna gittiğini bilmesi gerekirken, erkeğin de kadınların çoğunun klitorise uyarılar sırasında baskının doğrudan doğruya üzerine değil de, yandan ya da civarına gelmesine tercih ettiklerini bilmesi gerekir.


Kaynak:
http://kadinlarve.blogspot.com.tr


********************************************************************************

100 Kamasutra pozisyonu

Sayfa 1 / 101


Hindistan'da Sanskritçe yazılmış olan Kamasutra, seksin kutsal kitabı olarak adlandırılıyor. Çiftler arasındaki dengeyi ve yaşamı sevdirmeyi amaçlayan Kamasutra öğretisi, aynı zamanda bir yaşam biçimi.
Çiftleri doruk noktaya ulaştıracak 100 Kamasutra pozisyonunu derledik. Kamsutra pozisyonlarıyla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar bu yazıda. İşte 100 Kamasutra pozisyonu...

Sayfa 2 / 101


1. Erotik V
Bu pozisyon için biraz akrobatik olmanız gerekebilir. Kadın bir masanın köşesine oturur ve erkek kadının önünde ayakta durur. Birleşmeyi sağlayabileceği aynı hizaya gelebilmek için dizlerini hafifçe kırar. Her iki kolunu da erkeğin boynuna dolayan kadın, önce sağ ardından da sol bacağını erkeğin omuzlarına koyar. Geriye doğru yaslanır ve erkeğin ritmine sadık kalır.

Sayfa 3 / 101

2. At binme
Bu pozisyonda erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar, vücudunu dengeler. Kadın erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kolları arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler. Erkek zorlanırsa sırtını bir duvara da yaslayabilir.

Sayfa 4 / 101

3. Catherine tekerleği
Bu pozisyon biraz karmaşıktır. Öncelikle erkekle kadın karşı karşıya otururlar ve kadın bacaklarını erkeğin gövdesine dolar, erkek içine girer ve tek bacağını kadına dolayarak kadının pozisyonu korumasına yardımcı olur. Kadın kollarından destek alarak kendini dengede tutar; erkek ise bir dirseğinden destek alır.

Sayfa 5 / 101

4. Aşk üçgeni
İlk bakışta bu pozisyon bizlere klasik misyoner pozisyonunu hatırlatabilir. Aslında ondan çok farklıdır. Bu pozisyonda kadın sırtüstü yatarken erkek de dört ayak üstünde durur. Kadın kalçasını yukarı kaldırır ve birleşme sağlanır. Erkek sabit dururken pozisyona kadın hakimdir.

Sayfa 6 / 101

5. Şehvetli X
Bu pozisyonda her şey kontrol ile alakalı. Kadın, yatakta uzanan erkeğin üzerine ters bir şekilde uzanır. Kollarını erkeğin dizlerinin altından geçirerek kaval kemiklerine tutunur. Ayaklarını erkeğin omuzlarına uzatır. X şeklini alan bedeni ile kadın yukarı ve aşağı doğru hareket etmeye başlar.

Sayfa 7 / 101

6.Nirvana
Bu klasik bir pozisyondur. Kadın sırt üstü, bacakları düz ve birleşik bir şekilde uzanır. Elleriyle yatak başını tutar. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına koyarak kadının içine girer. Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevk dolu hale getirebilir.

Sayfa 8 / 101

7. Kilit
Kadın mutfak tezgahı ya da bulaşık makinesi gibi yüksek bir yerin köşesine oturur. Arkaya doğru kollarına dayanır. Erkek kadının karşısında ayakta durur. Kadın erkeği bacaklarıyla kavrar. Birbirlerinin gözlerinin içine bakarak birleşme sağlanır.

Sayfa 9 / 101

8. Kızak
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ayakları birleşik bir şekilde onun üzerine uzanır. Bu şekilde birleşme meydana gelir.

Sayfa 10 / 101

9. Maymun
Biraz jimnastik gerektiren bu pozisyonda erkek dizlerini göğsüne doğru çekerek sırtüstü uzanır. Kadın arkası dönük bir şekilde erkeğin üzerine yerleşir ve ayaklarından güç alarak kendini yukarı aşağı hareket ettirir. Bu pozisyonda kadın ne kadar ayaklarını kullanırsa erkek o kadar rahat eder. İtiraf edelim ki çok da kolay bir pozisyon değildir.

Sayfa 11 / 101

 
10. Kelebek
İşte ismiyle alakasız bir pozisyon daha... Kadın uygun bir mobilyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle masadan destek alarak kalçasını kaldırır. Birleşme sağlanır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevk veren bir şekilde devam eder.

Sayfa 12 / 101

11. Doruk noktası
Sağlıklı besleniyorsanız ya da partneriniz halterci ise bu pozisyon sizin için oldukça kolay olacaktır. Erkek dizlerini hafifçe kırarak ayakta durur. Erkek karşısında duran kadını kaldırır ve kadın ayaklarıyla erkeği sarar. Başlarda kadının ayakları masa veya benzeri bir şeyin üzerine gelirse kadın daha rahat destek alır.

Sayfa 13 / 101

12. Denge pozisyonu
Erkek ayakları açık bir şekilde sırtüstü uzanır. Kadın kollarını iç tarafta tutarak erkeğin üzerine ters bir şekilde oturur ve erkek kadının kalçalarını kavrar. Gerçek bir denge hareketidir. Bu pozisyonda ritmi erkek belirler.

Sayfa 14 / 101

13. Ayrılan bambu
Kadın sırtüstü uzanır ve bir bacağını erkeğin omzuna koyar. Erkek kadının diğer uzanan bacağının üzerine oturur.

Sayfa 15 / 101

14. Sarmal (Anjou)
Kadın dizlerini kendine çekerek bir yana doğru döner, kıvrılır. Erkek kaşık pozisyonu alır ve birleşme sağlanır. Özellikle hamile kadınlar için oldukça rahat bir pozisyondur.

Sayfa 16 / 101

15. Köprü
Partneriniz yeteri kadar esnek ve güçlü ise bu pozisyonu deneyebilirsiniz. Erkek köprü yapar. Kadın ata biner gibi erkeğin üzerine oturur. Ayaklarından destek alarak yukarı ve aşağı hareket eder. Bu pozisyonu çok uzun süreli devam etmeyin, beyne çok kan pompalanmasından erkek kendinden geçebilir.

Sayfa 17 / 101

16. Klips
Erkek sırtüstü bacakları birleşik bir şekilde uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket eder.

Sayfa 18 / 101
17. Kapanma
Erkek sırtüstü bacakları birleşik bir şekilde uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket eder.Erkek sırtüstü bacakları birleşik bir şekilde uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket eder.

Sayfa 19 / 101

18. Çift kat
Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine uzanır. Sırtı erkeğin göğsünde olacak şekilde geriye yaslanır ve dirseklerinin üzerine dayanır. Kadın dizleri kırık bir şekilde ayaklarını erkeğin dizleri üzerine koyar. Kadını belinden kavrayan erkek yumuşak hareketlerle birleşmeyi sağlar.

Sayfa 20 / 101


19. Baştan çıkarma
Kadın dizlerini kırarak ve ayaklarını poposunun altına alarak sırtüstü uzanır, ellerini geriye uzatır. Erkek de kadının üzerine uzanır ve kollarıyla kendini taşır. Bu pozisyonda dairesel hareketler daha çok zevk verir.

Sayfa 21 / 101

20. Çömelmiş kaplan
Erkek, dizleri yatağın kenarında kalacak şekilde yatağa uzanır. Kadın erkeğin üzerine ters bir şekilde çömelirken erkek elleriyle kadının kalçalarını kavrar.

Sayfa 22 / 101

21. Kahraman
Kadın sırtüstü yatar ve dizlerini kendine doğru çeker ve ayaklarını tavana doğru kaldırır. Erkek dizleri üzerine oturur ve kadının kalçasını kendine doğru çeker.

Sayfa 23 / 101

22. Yunus
Bu pozisyon akrobatlar ve yoga severler için... Kadın köprü pozisyonunu alır ve kalçalarını havada tutarak omuzlarından destek alır. Bu arada kafası ve boynu yerdedir. Erkek kadının bacakları arasına girer ve kalçasından tutarak kadına destek verir ve yavaş hareketlerle birleşmeyi sağlar.

Sayfa 24 / 101

23. Kurbağa
Erkek ayakları yere değecek şekilde yatağın köşesine oturur. Kadın sırtı dönük bir şekilde (bir kurbağa gibi) erkeğin önüne çömelir. Kadın bacaklarından aldığı destekle yukarı ve aşağı hareket eder.

Sayfa 25 / 101

24. Ardıç
Kadın ayakları açık ve uzatılmış bir şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yüzü kadına dönük şekilde dizleri arasına oturur ve ayaklarını uzatır. Birleşmeyi sağlamak için kadını kalçalarından hafifçe kaldırır.

Sayfa 26 / 101
26KANCA

25. Tarla sürme
Bu pozisyon güçlü kolları ve güçlü karın kasları olanlar için idealdir. Kadın bacakları dışarıda kalacak şekilde yatağın ucuna uzanır. Kendini dirsekleri ile desteklerken erkek kadının bacakları arasına girer. Kadının kalça ve bacaklarını havaya kaldırarak birleşmeyi sağlar.

Sayfa 27 / 101

26. Kanca
Erkek yana doğru yatar. Kadın ters taraftan başı erkeğin ayak tarafına gelecek şekilde kıvrılır. Kadın dizlerini göğsüne kadar büker ve erkeğin bacaklarını sandviç yapar gibi kendi bacakları arasına alır. Kadın kollarıyla erkeğin bacaklarını sarar. Birleşme bu şekilde gerçekleşir.

Sayfa 28 / 101

27. Klasik
Kadın ayaklarını hafifçe aralayarak sırtüstü uzanır. Erkek bacaklarının arasına girerek kadının üstüne yerleşir. Kollarıyla kendini destekler.
Sayfa 29 / 101

28. Diz üstü
Bu pozisyonda erkek ve kadın karşılıklı diz üstü oturur. Kadın ata biner gibi bacaklarını erkeğin iki yanından sarkıtarak erkeğin üzerine oturur ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 30 / 101

29. Çarpı
Kadın sırtüstü uzanır ve bir bacağını düz bir şekilde uzatır, diğer bacağını kırarak göğsüne doğru çeker. Erkek kadının uzanan bacağı üzerine oturur, kadının bükülü duran bacağını göğsüne yaslar ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 31 / 101

30. Şezlong
Erkek yatağa oturup geri yaslanır. Elleri geride kendini destekler. Kadın yüzü erkeğe dönük bir şekilde uzanıp başını bir yastığa koyar ve erkeğin bacakları arasına girer, bacaklarını erkeğin omzuna koyar. Kalçasını kaldırıp birleşmeyi sağlar. Erkekle kadın birlikte hareket ederek devam ederler.

Sayfa 32 / 101

31. Lotus
Kadın yatağa sırtüstü uzanır. İki ayak tabanı da tavana bakacak şekilde bağdaş kurar (Yogadaki lotus pozisyonu gibi). Erkek kadının bacakları arasına uzanır. Erkeğin kendini kollarıyla desteklemesi tavsiye edilir.

Sayfa 33 / 101

32. Şehvetli bacak pozisyonu
Kadın bacağını kaldırır ve erkek eğilip bacağını omzuna alır. Yavaşça doğrulup birleşme sağlanır. Kadın ellerini erkeğin boynuna dolar. Erkek de kadının kalçalarını kavrar. İleri geri hareket ederler.

Sayfa 34 / 101

33. Dengeli çömelme
Biraz kuvvet gerektiren bir pozisyondur. Kadın bir yatağın ya da masanın üzerine çıkar, erkek arkasına geçer ve ellerini kadının kalçasına koyar. Kadın hafifçe diz çöker ve sırtını erkeğin göğsüne yaslar. Bu şekilde birleşme sağlanır.

Sayfa 35 / 101

34. Sihirli dağ
Öncelikle yastıklardan bir dağ oluşturulur. Daha sonra kadın yastıkların üzerine doğru eğilir. Erkek arkasına geçer. Ayakları kadının ayaklarının dışında kalır. Bu şekilde birleşme sağlanır.

Sayfa 36 / 101

35. Fişek
Kadın dizlerini göğsüne doğru çekerek yatağa uzanır. Erkek yüzü kadına dönük bir şekilde diz çöker ve kadın ayaklarını erkeğin göğsüne koyar. Erkek kollarını kadının dizlerine koyar. Birleşme sağlanır. Kadın erkeği ne kadar kendine çekerse birleşme o kadar derinlik kazanır. Erkek kadının dizlerini aşağıya doğru ittikçe zevk artar.

Sayfa 37 / 101

36. Pervane
Kadın sırtüstü yatar, ayaklarını düz bir şekilde uzatır. Erkek kadının üzerine ters bir şekilde yatar. Birleşme gerçekleşir.

Sayfa 38 / 101

37. Rock and Roll
Kadın sırtüstü yatar, ayaklarını havaya doğru sanki ters takla atacakmış gibi kaldırır. Erkek diz çöker, kadının kalçalarını kaldırmasına yardım eder ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 39 / 101

38. Fan
Kadın ayakta durur, bir sandalye ya da tabureye doğru eğilir. Kollarını çapraz bir şekilde destek almak için sandalyenin ya da taburenin üzerine koyar. Erkek arkadan yaklaşır. Birleşme gerçekleşir.

Sayfa 40 / 101

39. Kayık
Bu pozisyon için öncelikle erkek geriye doğru yaslanır ki kadın üzerine oturabilsin. Daha sonra erkek oturur pozisyona geçer, gövdesini ve dizlerini kaldırır ve böylece çift yüz yüze gelmiş olur ve erkeğin dizleri kadının vücudu dışında kalır. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 41 / 101

40. Kartal
Kadın sırtüstü uzanır, bacaklarını havaya kaldırır ve iki yana açar. Erkek dizüstü oturarak (kartal gibi) birleşmeyi gerçekleştirir.

Sayfa 42 / 101

41. Asılı makas
Sadece sporcular yapabilir! Kadın sadece ayak bilekleri yatakta kalacak şekilde yere doğru uzanır. Sol eliyle kendini yerden destekler. Erkek kadının sol ayağı üzerine geçer ve diğer bacağını yukarı doğru tutar ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 43 / 101

42. Yıldız
Kadın sırtüstü uzanır. Bir bacağını dizden büker. Diğer bacağını uzatır. Erkek kadının bacakları arasına girer. Geriye doğru yaslanır ve ellerinden destek alır.

Sayfa 44 / 101

43. Köpek
Sevin ya da sevmeyin köpek pozisyonu en klasik pozisyonlardan biridir. Kadın dört ayak üstünde durur. Bacaklarını hafifçe aralar. Erkek arkadan yaklaşır ve kadının kalçalarını kavrar. Bu pozisyonu halı üzerinde denemekten kaçının.

Sayfa 45 / 101

44. Zafer kemeri
Erkek ayaklarını uzatıp yatağa oturur. Kadın erkeğin kucağına diz çöker, oturur. Bu şekilde birleşme gerçekleşir. Daha sonra kadın kendini arkaya, adamın ayakları üzerine doğru bırakır.

Sayfa 46 / 101

45. Ters kovboy
Gelelim listenin en heyecan verici pozisyonuna. Erkek sırtüstü yatar ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine oturur. Ellerini destek almak için erkeğin bacaklarına koyar ve yukarı aşağı hareket eder.

Sayfa 47 / 101

46. Süper 8
Kadın sırtüstü yatar ve bacaklarını açar. Erkek kadının bacakları arasına girerek birleşmeyi gerçekleştirir. İleri geri hareket eder. Kadının kalçasının altına yastık koyarak daha iyi bir açı yakalanabilir.

Sayfa 48 / 101

47. Amazon
Erkek bir sandalyeye oturur. Kadın yüzü adama dönük bir şekilde kucağına oturur. Ayakları yere değen kadın yerden destek alarak aşağı yukarı hareket eder.

Sayfa 49 / 101

48. Av köpeği
Bu pozisyon köpek pozisyonunun bir benzeridir. Kadın yine dört ayak üzerinde ama bu sefer dirseklerine kadar eğilmiş bir şekilde durur. Erkek arkadan yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 50 / 101

49. Çapraz
Kadın, poposu yatağın kenarına gelecek şekilde uzanır. Bacaklarını çapraz bir şekilde yukarı doğru kaldırır. Erkek kadının önüne geçer ve birleşme esnasında kadının ayaklarını bir düz bir çapraz yapar.

Sayfa 51 / 101

50. Gemi
Erkek sırtüstü yatar. Kadın ayakları erkeğin bir yanında olacak şekilde (sanki botta oturuyor gibi) üzerine oturur. Tüm kontrol kadındadır.

Sayfa 52 / 101

51. Heyelan
Kadın yüzüstü bir şekilde dirseklerinin üzerinde uzanır.Ayaklarını uzatır ve hafifçe aralar. Erkekler ayakları önde olacak şekilde kadının üzerine oturur. Kollarını destek almak için iki yana koyar. Arkaya doğru hafifçe yaslanır ve birleşme gerçekleşir. Erkek ileri geri hareket ederken kadın bacaklarını birleştirir.

Sayfa 53 / 101

52. Salyangoz
Kadın ayaklarını göğsüne doğru çekerek uzanır ve ayaklarını erkeğin omuzlarına koyar. Erkek diz çöker ve birleşme sağlanır.

Sayfa 54 / 101

53. Kayma
Erkek diz çöker ve ellerinden destek alarak arkaya doğru yaslanır. Kadın sırtüstü uzanır ve başının altına bir yastık yerleştirir. Kadın bacaklarını büker ve erkeğin iki yanına yerleştirir. Bu şekilde birleşme sağlanır.

Sayfa 55 / 101

54. Dayanak
Erkek diz çöker ve tek eliyle destek alarak geriye doğru yaslanır. Kadın da diz çöker ve köpek pozisyonunda olduğu gibi erkeğe arkasını döner. Erkeğe dayanarak öne doğru dirseklerinin üzerine eğilir.

Sayfa 56 / 101
55GNOKTASİNİNGUCU
55. G noktasının gücü
Kadın yatağa sırtüstü uzanır ve ayaklarını göğsüne doğru çeker. Erkek kadının önünde diz çöker ve kadının ayaklarını tutar. Dengeyi sağlayarak birleşme gerçekleşir.

Sayfa 57 / 101
56SİKİCA
56. Sıkıca
Kadının kalçasının altına bir yastık yerleştirilirse daha rahat gerçekleştirilebilecek bir pozisyon... Kadın leğen kemiğini bir ileri bir geri hareket ettirir.

Sayfa 58 / 101
57MEYDANOKUMA
57. Meydan Okuma
Öncelikle sağlam bir sandalyeye ihtiyacınız var. Kadın sandalyenin üzerine çıkar, oturur gibi dizlerini büküp öne doğru eğilir. Ellerini ve dirseklerini dizlerine koyar. Erkek arkadan yaklaşır. Birleşme gerçekleşir.

Sayfa 59 / 101
58BUKULME
58. Bükülme
Kadın yerde bir yastığa uzanır, dizlerini büker. Erkek kadının bacakları arasına girer ve onu kendine doğru çeker. Hareketleri erkek kontrol eder.

Sayfa 60 / 101
59OTURMA
59. Oturma
Adam bir sandalyeye oturur. Kadın sırtı adama dönük bir şekilde kucağına oturur. Bacaklarıyla kendini iterek yukarı aşağı hareket eder.

Sayfa 61 / 101
60MUM
60. Mum
Bu pozisyonda ayaklarınızı yukarda tutmanız biraz zor olabilir. Kadın sırtüstü uzanır, başını bir yastığa koyar. Göğüslerine doğru ayaklarını kaldırır böylece önünde diz çökmüş partneri birleşmeyi gerçekleştirir.

Sayfa 62 / 101
61MANDAL
61. Mandal
Erkek yatağa uzanır. Kadın erkeğin üzerine çıkar. Birleşme sağlanır. Kadın ileri geri hareket eder.

Sayfa 63 / 101
62TEKLİF
62. Teklif
Kadın ile erkek yüz yüze diz çökerler. Erkek evlenme teklif edermiş gibi sol ayağını kaldırıp yere koyar. Kadın da sağ ayağını kaldırır. Bu şekilde birleşme sağlanır.

Sayfa 64 / 101
63AYAKTAELARABASİ
63. Ayakta el arabası
Kadın kollarının ön kısmını bir yastık üzerine koyarak dört ayak üzerinde durur. Erkek tek bacağını bükerek arkadan yaklaşır ve birleşmeyi gerçekleştirir. Kadının ayak bileklerini kavrar ve yavaşça yukarı kaldırır.

Sayfa 65 / 101
64LOTUSCİCEGGİ
64. Lotus çiçeği
Erkek bağdaş kurup oturur. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolayarak kucağına oturur. Erkek elleriyle kadının kalçasından destek vererek kadının hareket etmesini sağlar.

Sayfa 66 / 101
65DENİZKİZİ
65. Deniz kızı
Kadın yatağın ya da masanın kenarına sırtüstü uzanır. Bacaklarını havaya kaldırır. Erkek ayakta kadının önünde durur ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 67 / 101
66EGİLMİSKAPLAN
66. Eğilmiş kaplan
Erkek ayaklarını uzatarak yatağa oturur. Kadın arkası dönük bir biçimde erkeğin üzerine oturur ve eğilir. Bu şekilde yukarı aşağı kayarak birleşmeyi gerçekleştirir.

Sayfa 68 / 101
67KAMARA
67. Kapama
Erkek gücünü sağ koluna vererek oturur ve ayaklarını uzatır. Kadın bacaklarını açarak ters bir şekilde erkeğin kucağına oturur. Kollarından destek alarak öne doğru eğilir. Hareketleri kadın kontrol eder.

Sayfa 69 / 101
68KENETLENME
68. Kenetlenme
Erkek ayakta durur. Kadını kucağına alır. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolar, erkek de kadının poposundan ve sırtından destekler.

Sayfa 70 / 101
69YERLESMİSTOP
69. Yerleşmiş top
Kadın çömelir, erkek de yarı oturur bir şekilde arkasından yaklaşır ve birleşme gerçekleşir. Hareketleri kadın kontrol eder.

Sayfa 71 / 101
70DİZCOKMUSELARABASİ
70. Diz çökmüş el arabası
Ayakta olanından biraz daha kolaydır. Kadın ağırlığını tek koluna ve bacağına verir. Erkek arkadan diz çökerek yaklaşır. Kadın diğer bacağını geriye doğru esnetirken birleşme gerçekleşir.

Sayfa 72 / 101
71YANDANSAMBA
71. Yandan samba
Kadın yatakta bir tarafa dönerek uzanır. Bacaklarını 90 derece açı ile yana uzatır. Erkek arkadan yaklaşır. Ellerinden destek alarak gövdesini hafifçe kaldırır.

Sayfa 73 / 101
72SFENKS
72. Sfenks
Kadın ağırlığını dirseklerine vererek yüzüstü uzanır. Tek bacağını dümdüz uzatırken diğer bacağını kırar. Erkek kollarından destek alarak arkadan yaklaşır.

Sayfa 74 / 101
73KOLON
73. Kolon
Kadın önde sırtı erkeğe dönük bir şekilde durur. Erkek arkadan yaklaşır ve birleşme gerçekleşir. Kadın isterse öne doğru eğilebilir.

Sayfa 75 / 101
74MİSAFİR
74. Misafir
Çift yüz yüze ayakta durur ve bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 76 / 101
75BİNİCİ
75. Ters binici
Ters kovboy pozisyonundaki gibi kadın erkeğe sırtını dönerek üzerine yerleşir. Destek alarak öne doğru eğilir. Erkek kadının belini tutar ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 77 / 101
76SUPERNOVA
76. Süpernova
Erkek başı yatağın ayağına gelecek şekilde kendini sarkıtarak uzanır. Kadın yüzü erkeğe dönük bir şekilde üzerine çıkararak ellerinden destek alarak yerleşir ve birleşme sağlanır.

Sayfa 78 / 101
77ORUMCEK
77. Örümcek
Erkek ayaklarını uzatarak uzanır. Ellerini arkaya koyup destek alarak geriye yaslanır. Kadın, ellerinden destek alarak erkeğin üzerine yerleşir.

Sayfa 79 / 101
78MERDİVENUSTASİ
78. Merdiven ustası
Kadın merdivende erkeğin önünde eğilir. Dizleri ve elleriyle basamaklardan destek alırken erkek arkadan yaklaşır ve poposundan tutarak birleşmeyi gerçekleştirir.

Sayfa 80 / 101
79BASKET
79. Basket
Erkek yere oturur. Bir bacağını dümdüz uzatırken diğerini hafifçe kırar. Kadın üzerine yerleşir. Kontrol kadındadır.

Sayfa 81 / 101
84OMUZTASİYİCİ
80. Y eğrsi
Kadın yüzüstü yatağa uzanır. Vücudunu yatağın yanından sarkıtır ve elleriyle yerden destek alır. Erkek arkadan yaklaşır birleşme gerçekleşir.

Sayfa 82 / 101
81zendurusu
81. Zen duruşu
Erkek ve kadın yan tarafları üzerinde uzanarak birbirlerine bakarlar. Göğüslerini birbirlerine yaslayıp bacaklarını birbirine geçirirler.

Sayfa 83 / 101
82FİSİLTİ
82. Fısıltı
Kadın bacaklarını kırarak yan dönmüş bir şekilde yatarken erkek kadının bacakları arasına girer. Kadın bacaklarıyla adamı sarar ve bileklerini çapraz kavuşturur.

Sayfa 84 / 101
83YANSELE
83. Yan sele
Erkek bacaklarını uzatarak uzanır. Kadın ayaklarını bir yana döndürür ve bu şekilde erkeğin üzerine yerleşir. Diğer yana yerleştirdiği ellerinden destek alarak hareket eder.

Sayfa 85 / 101
84OMUZTASİYİCİ
84. Omuz taşıyıcı
Kadın ayaklarını yukarı kaldırarak uzanır. Erkek kadının önünde diz çöker, bacaklarını kavrar ve omzuna koyar. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 86 / 101
85DOGRUACİ
85. Doğru açı
Kadın poposu yatağın kenarında kalacak şekilde sırtüstü uzanır. Erkek yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 87 / 101
86İNDRANİ
86. Indrani
Kadın dizlerini kırarak sırtüstü uzanır. Erkek diz çökerek yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 88 / 101
87OMUZDADURUS
87. Omuzda duruş
Kadın yüzü yukarı dönük bir şekilde yere yatar. Kendini poposundan ve sırtından destekleyerek omuzlarında kalana kadar havaya kaldırır. Adam önünde diz çöker ve ayak bileklerini kavrayarak omzuna yerleştirir.

Sayfa 89 / 101
88LAPTOP
88. Lap top
Erkek bir sandalyede oturur. Kadın ayaklarını adamın omzuna uzatarak kucağına oturur. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 90 / 101
89KALCAUSTASİ
89. Kalça ustası
Erkek bacaklarını kıvırıp hafif aralayarak uzanır. Kadın ters bir şekilde üzerine yerleşir. Erkeğin dizlerini tutar. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 91 / 101
90ARKADAN
90. Arkadan
Erkek ve kadın ayakta durur. Erkek kadının arkasından yaklaşır ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 92 / 101
91KURBAGA
91. Kurbağa
Kadın bacaklarını aralayarak sırtüstü uzanır. Erkek bacaklarının arasından yaklaşır ve birleşme gerçekleşir. Kadın bacaklarını erkeğin etrafına dolar.

Sayfa 93 / 101
92SAGKOL
92. Sağ kol
Kadın sırtüstü uzanır ve kolunun üzerinde yan döner. Erkek diz çökerek arkadan yaklaşır. Bir bacağını uzatırken diğer bacağını kırar. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 94 / 101
93CAPRAZGECİS
93. Çapraz geçiş
Kadın ellerini uzatarak yan dönüp yatar. Erkek, vücudu kadınınkine dikey olacak bir şekilde yanına uzanır. Kadın yukarıda kalan bacağını kaldırır ve erkek bu şekilde iki bacağının arasına girer.

Sayfa 95 / 101
94SELALE
94. Şelale
Erkek bir sandalyeye oturur. Kadın onun kucağına oturarak kendini geriye doğru yaslar. Bu pozisyon epey esneklik ister.

Sayfa 96 / 101
95AMUDAKALKMA
95. Amuda kalkma
Erkek ayakta durur. Kadın ellerinden destek alarak ayaklarını partnerinin kollarına doğru uzatır. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 97 / 101

96. Tominagi
Kadın sırtüstü uzanır ve ayaklarını göğsüne doğru çeker. Erkek diz çöker ve birleşme gerçekleşir.

Sayfa 98 / 101

97. Öğle keyfi
Kadın sırtüstü uzanır. Erkek tam açıyla kadına doğru uzanır. Kadın ayaklarını erkeğin poposuna doğru koyar. Birleşme bu şekilde gerçekleşir.

Sayfa 99 / 101


98. Tamamen açık
Erkek kadının önünde diz çöker. Kadın sırtüstü uzanır.Bacaklarını ve poposunu kaldırıp erkeğin etrafına dolar. İleri ve geri hareket eder.

Sayfa 100 / 10199. Geri kayma
Erkek geriye doğru yatar. Kadın üzerine oturur ve yerden elleriyle kendini destekleyerek geriye doğru esner. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Sayfa 101 / 101
 100. Askıya alınmış

Kadın erkeğin kucağındadır. Bacaklarıyla erkeğin belini sarar ve duvardan destek alır. Bu şekilde birleşme gerçekleşir.

Kaynak:
http://kadin.mynet.com/ask-cinsellik/cinsellik/23991-100-kamasutra-pozisyonu.html********************************************************************************
********************************************************************************
********************************************************************************

Hiç yorum yok: