UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

CİNSEL KONULARDA MEDYA, HABERLER

Dünyada ilk penis küçültme ameliyatı ABD'de yapıldı

Amerika Birleşik Devletlerindeki ürologlar bir ‘’penis küçültme’’ ameliyatı gerçekleştirerek dünyada ilki geçekleştirdi

Penis Küçültme Ameliyatı


HT GAZETE
ABD’de 17 yaşındaki bir gence dünyanın ilk penis küçültme ameliyatı gerçekleştirildi. Cinsel organındaki kan damarlarının aşırı büyümesi sonucu penisinin çevresi 25 santimetreye ulaşan ve adı açıklanmayan genç, karın germe ameliyatlarında kullanılan bir yöntemle tedavi edildi. Cinsel organının olağanüstü büyümesi nedeniyle, cinsel ilişkiye giremeyen, spor yapamayan ve normal kıyafetler giyerken zorlanan genç, penis küçültme ameliyatı sonrası sonuçtan memnun olduğunu söyledi.
Kaynak:
http://www.haberturk.com*************************************************

Dünyada ilk penis küçültme ameliyatı ABD'de yapıldı

Dünyada ilk kez ABD'de ürologlar bir "penis küçültme" ameliyatı gerçekleştirildi. Priapizm adı verilen ve istenmeyen, devamlı ereksiyon durumuna sahip olan 17 yaşındaki genç adamın penisinin şeklinin de bozuk olduğu bildirildi.

Dünyada ilk penis küçültme ameliyatı

 
 
Güney Florida Üniversitesi'nden ürolog Rafael Carrion, "Hastanın penisi 25 santim civarındaydı. O kadar büyüktü ki ereksiyon olduğunda uzunluğu değişmiyordu. Sadece balon gibi şişiyordu." dedi. Bu durumun hemen her erkeğin rüyası gibi lanse edilse de aslında bir kabusa dönüşebildiğini söyleyen Dr. Carrion, birçok uzmanın bir araya gelerek ameliyat tekniğine karar verdiğini söyledi.
Sonunda sorunundan kurtulan genç adamın ameliyatı The Journal of Sexual Medicine isimli tıbbi dergide yayınlandı. Uzmanlar ameliyatın ardından hastanın hiçbir ereksiyon probleminin kalmadığını ve başarılı bir operasyon olduğunu söyledi.
Kaynak:
http://www.hurriyet.com.tr

*************************************************
Türk erkekleri dünya listesinde kaçıncı sıraya düştü


Yataktaki başarıları ve elde ettikleri 'skor'larla övünmeyi seven Türk erkeklerine kötü haber!
İngiliz One Poll adlı internet sitesinin yaptığı ´Dünyanın en iyi ve en kötü erkekleri´ anketinde Türk erkekleri ´kötü´ler listesinde 9. sırada yer aldı.Kadınlara göre bunun nedeni Türk erkeklerinin sevişirken aşırı terlemesi...

20´den fazla ülkenin yer aldığı ´en kötüler´ listesinde başı çok kötü kokan Almanlar çekiyor. İkinci sırada ´yatakta her şeyi kadından bekleyen tembel´ İngilizler yer alıyor.Tüm bu kötü özelliklerden hiçbirine sahip olmayan İspanyollar ise ´dünyanın en iyi sevişen erkekleri´ unvana sahip.

En 'İyi'ler
1- İspanya
2-Brezilya
3-İtalya
4-Fransa
5-İrlanda
6-Güney Afrika
7-Avustralya
8-Yeni Zelanda
9-Danimarka
10-Kanada

En 'Kötü'ler
1-Almanlar (Pis kokuyorlar)
2-İngiltere (Tembel)
3-İsveç (Çok hızlı)
4-Hollanda (Çok dominant)
5-ABD (Çok sert)
6-Yunanistan (Çok romantik)
7-Galler (Çok bencil)
8-İskoçya (Çok sesli)
9-Türkiye (Çok terli)
10-Rusya (Çok kıllı)

Hiç yorum yok: