UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

EVLİLİKTE CİNSEL HAYAT

Evlilikte cinsel yaşam ile ilgili merak ettikleriniz... Evlendikten sonra cinsel yaşamın monotonlaşma sebepleri nelerdi? Çocuk sahibi olmak çiftleri birbirinden cinsel manada uzaklaştırır mı? Cinsel yaşam içinde kalitenin azalması mı, cinsel ilişki sayısının düşmesi mi sorun olarak kabul edilmeli? İzleyin, evlilikte doyurucu bir cinsel yaşam için yapılabilecekler nelerdir, ne zaman profesyonel destek alınmalıdır, uzmanından öğrenin. Evlilikte cinsellik biterse, bu bir boşanma nedeni olabilir mi? Yanıtlar UZMANTV'de... Neden cinsel hayat evlenmeden önceki gibi canlı değildir? Sorun daha çok erkekten mi kadından mı kaynaklanır? Erkekler elde etmeyi mi sever? Hangi etkenler aslında evlilik sebepli değil de, dış etkenlerdir? Çiftler hangi sıklıkta cinsel ilişkiye girerse bunu normal kabul etmelidir? Seyrek ama kaliteli, doyurucu bir cinsel hayat varsa bu durumda sorun yok denebilir mi? Aldatmalara yol açabilir mi? Çiftlerin arasındaki gerilimin artmasına neden olur mu? Cinsel hayatın monotonlaşması ilişkinin hangi alanlarına yansır? Çiftlerin iş hayatına yansır mı? Çocuk sahibi olduktan sonra erkek karısına başka bir gözle bakmaya başlayabilir mi? Kadın çocuğa çok zaman ayıracağı için bu durum cinsel yaşama olumsuz yansıyabilir mi? Cinsel hayat sona erdiyse ve çabalar işe yaramadıysa çiftler ayrılmalı mı? Bu konu bu denli önemsenmeli mi? (Bunun için çabalamak işe yarar mı? Tek taraflı çaba olması durumunda ne olur? Bu konuyu konuşmak mı yoksa cinsel hayatı canlandıracak girişimlerde bulunmak mı çözüm olur? Bunun için terapi programları var mı? Bu terapilerde ne konuşulur? Terapiler ne kadar işe yarar?

Kaynak:
http://www.uzmantv.com
************************************************************

Evlilikte Cinsel Hayat

KalpKırmaz
KalpKırmazEvlendikten sonra ani bir değişim geçirerek eve tıkılan eski bir arkadaşımla tesadüfen alışveriş merkezinde karşılaştık. Yürüyen merdivenlerin dibindeki bankta oturmuş, elindeki küçük kaseden haşlanmış mısır yiyordu. Etrafına, gelip geçenlere bakarken O'nu birkaç dakika izledim. Huzur içinde, sanki hiçbir şey düşünmeden alışveriş hengamesinin ortasındaki bankta otururken gördüğüm adamla o benim hızlı, yerinde durmaz eski arkadaşım acaba aynı adamlar mıydı?. Evlenmeden önce beraber bir Bükreş alemi yapmıştık. Evlenilecek kadın henüz ortalıkta yoktu.
Güzel sütyenler giymeni istiyorum...Kimi zaman da sütyensiz geniş yaka bir t-shirt'le aç kapıyı
Ona doğru yürürken beni farketti, sarıldık, yanına oturdum. Karısının alışverişinin bitmesini bekliyormuş. Laf lafı açtı. Karşıdaki kokulu sabun satılan seyyar reyonun tezgahına dayanmış hatunu gösterdim.
'Bıraktım o işleri' dedi.
'Hayrola' dedim.
'Seks'te aradığımın fazlasını karımda buldum. Artık kötü seks yok hayatımda. Her defasında iyi seks. Sektirmeden.' dedi.
'Sekste ne arıyordun ki', dedim. 'Aranılanlar hemen önümüzde işte, belli değil mi zaten. Kötü seks dersen de, kötü seks yoktur seks sekstir. Yenge senin aklını almış.' diye devam ettim.
Uçan halısından dünyaya yeni inmiş uzaylı gibi gülümsedi. 'Çok toysun, yenge bana bazı sırlar öğretti. Daha önce bilmediğimiz şeyler bunlar, çok acayip' derken yenge kucağında kocaman bir kutuyla yanımızda belirdi. Zaten tanışmıştık, merhabalaştık.

Evet yenge güzel bir kadındı. Ama bir erkeğin aklını başından alıp uçan halılarda haşlanmış mısır yedirecek kadar değil. Bu işte bir numara var diye düşünürken ben, öpüştük, ayrıldık. Arkadaşım, karısı, ve kucaktaki kutu mutlu mesut otomatik kapının ardında kayboldular.

***

Evlilikte cinsellik
Facebook'tan chat açtım. 'Ne gibi şeyler öğretti yenge?'
'Yengene açıldım gerisi geldi. Yatakta bir başka kadın daha görmek istiyorum, dedim. Anlayışla karşıladı. Mahalleden tanıdığımız bir hatunu beğenip beğenmedimi sordu. Olabilir, dedim.'
'Eee?'

'Eeesi, bekliyoruz cevabı.'
'Hadi hayırlısı'
'Evet.. hayırlısı.. diyeceğim şu,mutlu bir seks hayatının sırrı burada. Partnerinle konuşacaksın. Derdini anlatacaksın. Ağlamayan bebeye meme vermezler.' Aç Ekşisözükten oku binbir türlü fantezi var, güzellikler var.
'Doğru..'
'Mesela söyledim kendisine, güzel sütyenler giymeni istiyorum, dedim. Ama kimi zaman da sütyensiz geniş yaka bir t-shirt'le aç kapıyı. Memelerin güzel, dedim.'
'Ne dedi?'
'Bişey demedi. Akşam eve geldim, gayet hoş, istediğim gibi geniş yaka bir tişörtle açtı kapıyı.. aynen düşündüğüm gibi gözüküyordu herşey'
Kadınlar dolambaçlı yollardan hoşlanırlar
'Evli olunca başkadır belki'
'Bence evlilikle alakası yok.. Konuşacaksın, dile getireceksin'
'Evet..'
'Sizin durumlar nasıl?
'Valla.. işte.. Rölantide.'
'Al karşına konuş..'
'Ne diycem abi karşıma alıp?'
'Mesela ne yapmasını istersin? '
'Oral seks..'
'Akşamki rüyanı anlat '
'Ha oldu'
'Yahu uydur bişeyler.. Akşam rüyamda seninle bir şelalenin altında sevişiyorduk aşkım. Sen önümde tüm güzelliğinle diz çökmüş falan gibi..'
'hmmm..'
'Fantezini anlat. Sana oral seks yapıyor mesela şelalenin altında.
'Şelaleye taktın!'
'Ya şelale olur değirmen olur. Başka?'
'Başka ne?'
'Başka ne yapsın?'
'Birşey değil de mesela vajinası kokuyor bazen, afedersin'
'Yıka geçer.. Şaka değil. Seksten önce banyoda romantik bir ortam yarat. Mumlar falan. Küveti doldur, köpürdet. Sevgilini banyoya götür. Yavaşça soy. Birbirinizi sabunlayın güzelce. Ne kadar hoş koktuğundan bahset. Öp onu usul usul. Temiz vajinanın iç ve dış dudaklarının ne hoş koktuğundan bahset. Ki bunu bir alışkanlık edinsin.
'Ya alınırsa?'
'Çaktırmayacaksın. Öyle pat diye söyleme düşündüklerini. Kadınlar dolambaçlı yollardan hoşlanırlar. Mesela senin aklında bir fikir var, fantezi var onu uygulamak istiyorsun'
'Evet'
'Sen müşteri olacaksın mesela senin hatun da sabuncudaki hatun gibi bir satıcı. Öyle bir senaryo geliştirebilirsin. Bunu direkt olarak ona sen şimdi sabuncu ol diye anlatırsan hoppala nerden çıktı diyebilir. Dikkat et.'
'Senaryo yap diyorsun.'
'Senaryo yap. Düzenler, düzenekler kur. Mesela biz yatak odasına salıncak kurduk.'
Cinsellikte Açıklık Telefon çaldı. Sevgilim. Akşama uğrayacakmış. Chat'i kapattım.
Kalktım mumları kontrol ettim. Sabunları hazırladım. Akşama kız arkadaşımı sabuncudan aldığım sabunlarla güzelce bir yıkayıp, aklımdaki tüm fantezileri gerçekleştireceğimi düşündüm. Gülümsedim, mutlu oldum. Mısır haşlamaya karar verdim.
Katynak:
http://www.kizlarsoruyor.com/cinsel-yasam
******************************************************************

Evlilik Hayatı ve Evlilikte Cinsel Yaşam


Evlilik ve cinsel hayat Ne tür bir evlilik yaptınız bilmiyorum. Benimki kesinlikle bir aşk evliliğiydi. Hayatımın seksini kocamla yaşadım. Belki bu yüzden defalarca aşık oldum ona. Hızlı bir kararla, başımız bulutlarda evlendik. İlk ayımızın sonunda hamile kaldım ve evliliğimizin birinci yılına oğlumuzla girdik. Her şeyi bu kadar hızlı yaşamış olmanın iyi ve kötü yönleri oldu tabi. Bu da beni bu konuda yazabilmem için bir nevi uzman yaptı.
Evliliğin Olmazsa Olmazları
Öncelikle sağlıklı bir evlilikte olmazsa olmaz denen, yıllardır dillere pelesenk olmuş haklı kurallara bir bakalım. Bir evliliğin ilk şartı, o evliliğin oluşmasına sebep, en temel etmen tabii ki aşktır, sevgidir. “İki kere iki dört eder” gibi bir doğrudur bu. Çünkü sevgisiz evliliklerde insanların birbirine tahammül edebilme gücü olmaz. İkinci olarak “saygı” büyük bir ihtiyaçtır. İki insanın saygısızca bir ilişki yaşamaları, bir hayat paylaşmalarını elbette ki mümkün kılmaz.

Seks ilişkinin temel taşıdır
·         Yeniliklere açık olun
·         Eşinize karşı açık ve dürüst olunYargılayıcı olmayın
·         Fantezilerinizi açıklamaktan çekinmeyin

“Anlayış” sevginin olduğu yerde muhakkak olur, insanların birbirlerinin tahammüllerini kolayca zorladığı günümüzde, ilişkilerde kilit bir kelimedir anlayış. Son olarak “özveri” diyorum. İnsanlar artık hayatlarını tek başına yaşamak istemedikleri, biriyle paylaşmak istedikleri için evlenirler.
İki kişilik hayat yanlızken sahip olduğunuz bir sürü alışkanlığınızdan vazgeçmenizi gerektirebilir. Bu tür durumlarda çok gönüllü olmasanız da birliktelikte “özveri” göstermek, bunlardan vazgeçmek gerekebilir. Her zaman sizin istekleriniz değil, eşinizin isteklerini de yerine getirmeyi unutmayın. Evlilik hayatında kimi zaman maddi sıkıntılar baş gösterebilir, bunları da anlayışla karşılayıp destek olmayı bilin.
Evlilikte Cinsel Yaşam
Seks ilişkinin temel taşıdır. Sağlıklı evliliklere bakıldığında ilişkiyi taşıyan temel direğin mutlu bir cinsel yaşam olduğunu görürsünüz. Cinsel yaşamda oluşacak hasarlar o ilişkiye büyük zarar verir, hatta bu sorunlar, ilişkiyi bitirmeye kadar dayanabilir. Sağlıklı bir cinsel yaşam için sevişme güdüsünü rölantiye almamak gerekir.
Sonuçta seks fiziksel sınırları belirli bir eylem, ne yaparsan yap bir sonu var. Özellikle yeniliklerden hoşlanmayanlar, yeniliklere kapalı olanlar için durum daha da zor. Bence sağlıklı bir ilişkide en önemli şey karşı tarafa isteklerini açık ve net, korkmadan, çekinmeden, utanmadan ifade edebilmektir. Eşler bu konuda birbirlerini yüreklendirir, yargılayıcı olmazlarsa bu sağlam ve sağlıklı bir cinsel hayata atılmış olumlu bir adımdır.
Fantezilerinizi eşinizle paylaşmanız hem sizin, hem de eşinizin heyecanını bir üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olacaktır. Gerekirse seks oyuncakları kullanmaktan çekinmeyin. Başta tuhaf gelse de birlikte izlenen erotik bir film, minik bir kırbaç, eski moda bir hizmetçi kostümü ilişkinizde büyük ateşler yakacaktır.
İlişkinizi canlı tutmak için ne yapıyorsunuz?

Evlilikte Eşlerin Yaptığı Hatalar
·         Kızgınlıkları biriktirmek
·         Sorunları açıkça konuşmamak
·         Konuşmaları çözüme bağlamamak
·         Bencil davranmak
·         Özensiz davranmak

Genel olarak birbirimizi sevdiğimiz halde, birbirimizi kolayca kırma eğilimindeyizdir aynı zamanda! Önceleri önemsiz görünen, küçük özveriler deyip göz ardı ettiğimiz ufak sorunlar konuşulup çözülmedikçe insanda bir bilinçaltı birikimi oluşturur. Özellikle kadınlar bunları biriktirmekte erkeklerden daha başarılı sanırım. Ama erkeklerin de bunları önemsemeyip kolay unutmalarının bu tepkiyi doğurduğunun da altını çizmek isterim.
Bir sorun olduğunda bunu konuşmaktan kaçınmak bir hataysa, sözde yapılan bu konuşmaların bir çözüme bağlanmaması daha da büyük bir hatadır. Çünkü sorunları konuşmak insanı biraz da olsa rahatlatır ama bunlar bir çözüme ulaşmazsa aynı sıkıntıların tekrarlanması da kaçınılmazdır. Bencillik, kendi isteklerini diğerinin önünde tutma, istediğin gibi yaşamaya devam etme karşınızdakine aynı zamanda saygısızlıktır da. Bu onu yok saydığınızın bir göstergesidir. Kimse yok sayılmak için hayatını başkasıyla birleştirmez!
cinsel yaşam
İlişkiler Nasıl Canlı Tutulur?
Sonuçta ilişkiyi yaşayan iki kişi ve tabii ki her iş te bu iki kişiye düşüyor. İlgi alanlarınıza göre ilişkinizi canlandırmak sizin elinizde. Yürüyüş seviyorsanız dolaşmak, futbol seviyorsanız maç izlemek, film seviyorsanız sinemaya gitmek, birlikte hoşlanabileceğiniz bir şeyler yapmak birbirinize sevginizi, birlikteliğinizin güzelliğini hatırlatır. Kimsenin bunun için karşısındakinden hareket beklemeye ihtiyacı yok. Evlilikte gurur olmaz. Kimin aklına gelirse o şaşırtmalı karşısındakini. Ama siz de bunu hep karşı taraf yapıyor diye işi ona yıkmak gafletine kapılmayın sakın.
Ebveyn Olmak Seksi Bitiriyor mu?
Eşler gebelik süresince seksten korkabilir, kaçınabilir, isteksizlik duyabilir. Gerek kadın gerek erkek için oldukça zor bir süreç bu, bunu unutmayın. Hamilelikle vücut kimyası değişen anne tam bir hormon saldırısına uğrar. Bu süreçte oldukça dengesiz duygusal reaksiyonlar gösterebilir. Fiziki yapısı bozulan, sürekli kilo alan, kendini iri ve çirkin hisseden anne bu günlerinde erkeğinden gerekli desteği göremezse tam bir duygusal yıkım yaşayabilir.
Burada babanın birinci görevi annenin istekleri ya da fikirleri makul görünmese bile “hep destek, tam destek, koşulsuz destek” olmalıdır. Çünkü bu dönemde yalnız bırakıldığını hisseden kadın bu acıyı istemese de bundan sonra hep içinde taşıyacaktır.
Evlilik ve seks
Bebekten sonra seks ilk iki ay önerilmez, hatta yasaktır. Ama cinsel hayatın üçüncü aydan itibaren eski haline dönmesi beklenir. Dönmediği durumlarda sorunların sebebi bulunup çözülmeli, çözülmeyen cinsel sorunların evlilik için en büyük tehlike olduğu unutulmamalıdır.
Hamilelik sırasında seks korkutabilir. liAnne kendini hamilelik sırasında ve sonrasında çirkin hissedebilir, bu süreci birlikte aşmalısınız. Hamilelikte kadını ele geçiren hormonlar bir çırpıda yok olmaz, anlayışlı davranmayı sürdürmek erkeğe düşer. Bebekle ilgilenen anne için hayat yorucu olabilir. Onu küçük hediyelerle mutlu edin. Yorgun annenin motivasyonu da düşüktür, ondan güzel sözlerinizi eksik etmeyin. Ebeveyn olmak sadece anne için değil, baba için de korkutucu olabilir, bunu unutmayın.  Her şeyi karşı taraftan beklemek doğru değil 
Sevenlerin Düşmanı Ego 
Evliliğiniz gücünüzü karşıdakine gösterme ya da ispatlama alanı değildir. Sakın bu hataya düşmeyin. Karşınızdakinin bunu yaptığını hissettiğiniz anda konuyu nazikçe dile getirip bunu bitirmesi gerektiğini hatırlatın. Eşlerin birbirinden daha güçlü, daha akıllı, daha seksi, daha üstün olmalarına gerek yoktur. İlişkinizi bir güç gösterisine dönüştürmekten kaçının. Kim kimden daha üstün yarışmalarına asla izin vermeyin. Egolarınızın ilişkinizi bozmasına izin vermeyin. 
Sonuç olarak bunların bir kısmı yaşanmış, bir kısmı yaşayanlardan duyulmuş, bir kısmı da okuyarak öğrenilmiş durumlar. 
Evlilik iki insanın bazen kendilerine bile katlanamazken birbirlerine katlandıkları bir birlikte yaşam modeli. Birlikte yaşamın birbirini yıkıma dönmesini istemiyorsan önce sorunlarını sapta, sonra onları konuş ve en sonunda çözüme bağla ve bu sözümü sakın unutma. 
Mutlu bir hayat dilerim.
 Kaynak:
 http://www.kizlarsoruyor.com
*******************************************************

Evlilikte seks hayatını canlı tutmanızı sağlayacak öneriler

Her şey gibi seks hayatınız da rutine mi girdi? Bırakın üzülmeyi, bu tavsiyeleri dikkate alın.

 
evlilikte cinsel canli mkle
Yatak odanızı değiştirin
Yatak odanızın şekli, evliliğinizin başından bu yana aynıysa artık değişiklik yapma vakti gelmiş demektir. Mobilyalarınızı ya da mobilyalarınızın konumunu değiştirmek, yeni ve loş bir aydınlatma sistemi kurmak, seks hayatınıza da yenilik getirebilir.

Otelde konaklayın
İlk defa balayına çıkıyormuş gibi sevdiğiniz bir otelde eşinizle birlikte bir gece konaklayın. Spa’sı olan bir oteli seçerseniz, baştan aşağı bir bakımla tüm stresinizden arınabilir, sonra da ateşli bir sevişmeyi başlatabilirsiniz.

Seks mesajları atın
Gün içinde eşinizle birbirinize seks içerikli, akşam yaptığınız sevişme planına dair mesajlar göndererek seks oyunu oynayın.

Yeni seks tekniklerini deneyin

Öğretici seks tekniklerini anlatan, farklı pozisyonları fotoğraflarla gösteren bir kitap alın. Rastgele açtığınız bir sayfayı eşinize gösterin ve uygulamaya başlayın.

Yakalanma korkusu oyunu oynayın
Tıpkı flört ettiğiniz zamanlardaki gibi yakalanma korkusu oyunu oynayın. Evinizde bir misafir varken fark edilme korkusu yaşayarak kaçamak bir sevişme heyecanı yaşayın.

Evde de bakımlı olun
Sadece dışarı çıkacağınız zaman değil, evdeyken de bakımlı olun. Eşinizden de bakımlı olmasını talep edin. Görünümünüze özen göstermek, karşılıklı olarak çekiciliğinizi artırır. Hem düşünün, eşofmanla mı mini bir şortla mı daha seksi görünürsünüz?

Konuşun, paylaşın

“Nasılsa evliyiz” deyip birbirinizle ilgilenmekten vazgeçmeyin. Birbirinizi özleyin, gün içinde yaşadıklarınızı anlatın, fikirlerinizi paylaşın. Aranızda sorunlar varsa büyüyüp çözümsüz hale gelmeden tartışarak çözüme kavuşturun. Sorunlu bir ilişki, seks hayatınızı söndürür.

Seksle stres atın

Çocukların, iş hayatının derdi derken stres küpü haline geldiniz. “Bu kadar stres altında seks arzusu mu kalır?” diyerek gecelerinizi uyuyarak geçirmeyin. Seksi, bir stres atma aracı olarak görmeyi deneyin.

Sabah saatlerini değerlendirin
Sabahları testesteron seviyesi en yüksek düzeyde olduğu için, bir erkeğin sekse en çok hazır olduğu zaman, sabah uyandığı saatlerdir. Sabah saatlerinde eşinizden önce uyanmaya çalışın ve bu fırsatı değerlendirin.

Birbirinizi yeniden keşfedin
Bilinmeyen yüzünüzü göstererek sizi yeniden keşfetmesini sağlayın. Hep gözleriniz kapalı öpüşüyorsanız gözlerinizi açık tutarak öpüşmek, normalde yüksek sesli sevişiyorsanız sessiz sevişmek gibi küçük bir değişiklik yaparak şaşırtın onu. Sonra eşinize bunun hoşuna gidip gitmediğini sorun ve sürpriz değişiklikleri ondan da beklediğinizi söyleyin.

Birbirinizle seks hakkında konuşun
Nelerden hoşlandığınızı, neler istediğinizi birbirinize ima etmek yerine açıkça anlatın. Cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa bunları da konuşun. Çözemiyorsanız birlikte bir uzmana danışın. Kaynak:
http://www.pudra.com
 ilgili linkler:
http://www.pudra.com
************************************************


Hiç yorum yok: