UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

DOKUNMA VE DOKUNULMA ARZUSU

erkekliğin dokunulma arzusu

Erkek bedeninde libidonun dokunulma arzusu hep vardır ve dokunulmaya açtır.
Erkek cinselliği daha bebeklikte dokunma hissini öğrenmiştir. Kendine dokunmak ayrı bir keyif, başkası tarafından dokunulmak başka keyiftir. Ömrü boyunca penis pis organ gözüyle bakılır. Çünkü etken, saldırgan bir kimliği vardır. Tecavüz eder,saldırır,şiddet uygular. Penisin bırakın bir başkası tarafından dokunulmasını 2-4 yaşında çocuğun kendi penisiyle oynamasına kendini tanımasına bile engel oluruz. Çocuğumuzun herkesin önünde çıkarıp mastürbasyon yapmasından,alışkanlık yapmasından korkarız. Hemen pipirikleniriz.Acaba sakat mı olur gibi düşünceler geçer kafamızdan.
Kız çocuklarında, penis nefreti kendi cinsine yakınlaşma döneminde oluşur. Özellikle ahlaki değerlerin arttığı 11-15 yaşlarında. Bu dönemde erkekler hep etek altlarına bakacağı, eteklerinin toplanması, Oranın hep kapalı kalması , cinselliği saklama dönemi geçerken penis nefreti oluşur. Hamile kalma korkusu aşılanır.
Erkek cinselliği başkaları tarafından hep dokunulma arzusu çeker. Çocukken engellenmiştir, ergenlikte sırf çocuk mastürbasyon yapacak diye gözetleriz adama rahat vermeyiz. O da gizli gizli sizin olmadığınız anları fırsat yakalamaya çalıştıkça sizde onun cinsel hayatıyla indadına ilgilenirsiniz. Aileniz size bu baskıyı yapmıştır sizde çocuklarınıza yaparsınız.
Adam yetişkin olur evlenir, libidosu okşanmak ister. Penisine pis gözüyle bakan bir eş bulur. Penisi, sadece çocuk yapacak sevişecek bir organdır kadın gözüyle.
Kadın, kendi organını parmaklatmayı sevmez. Korkar mikrop kapmaktan,ayrıca kendinden de korkar. Penise kısmen dokunur ve biraz incelemeyle kafasında erkek cinselliğini çözdüğünü sanır.
Erkeklik çocukluktan kalma başkaları tarafından dokunulma arzusunu ömür boyu taşır. Evlense bile dokunulmaz. Hep dokunulmak istese de mahrum kalır. Askerde mahrum kalır, hapiste mahrum kalır. Kadınlar içindedir ama mahrum kalır. Medeniyet onu mahrum bırakır bu arzudan.
Ellenmek ,Dokunulmak erkek libidosunun var olmasıdır, hayat enerjisidir aslında.Bunu birçok kadın bilmez.
Libido nun ellenme arzusu her erkekte var. Kadınlar kendilerini elletmese bile, erkekleri elledikleri cinsel organlarına dokunabildikleri sürece onları ellerinde tutabilirler. Erkek dokunulma arzusunu tatmin eden karşı cinsi beynine yazar. Ergenlik tabularınızı yıkın. Evlilikte dokunmanın günahı yoktur. Erkek cinselliğinden kormayın , pis bir organ değil, hiç olmadı sadece çocuklukta yanlış ilişkilere girmemeniz için,sizi sapıklardan korumak için uyduruldu bunlar. Kocanızı eşinizi elleyin, dokunun .
Çok yatarak,vahşice sevişerek te elinizde tutamazssınız erkeği, bazı şeyler bildiğinizi sandığınız ama bilmediğiniz küçük ayrıntılarda gizlidir.
Rus kadınlarının büyük bölümünde penis korkusu küçüklüklerinde yaşamadıkları için erkeklerin bu hassas olayını bilirler, bu yüzden erkekleri ellerinde tutarlar onlarla oyuncak gibi oyun oynarlar. Libido dokunulmak ister. Maksadı orgazm değildir. Bu bir tanışmadır. Belki de doğuştan gelen bir istek.
Pislik gözüyle baktığınız sürece bunu algılayamazssınız.
düşünceler kendime aittir ,

kız gözüyle karşıcinse ilk dokunuş

 Çok erkek etrafındadır. Tabiatın kanunu bu. Ama o kendine dokunacak, kendi dokunacağı erkeği kendi seçmiştir. Yada bir şekilde evlenerek olacaktır ilk dokunuş. Dokunmak ama çıplak bedene dokunmaktan kasıt. Yoksa herhangi bir erkeğe dokunmak zaten güncel hayatımızda isteyerek yada istemeyerek olur. Ele ele tutuşmak değil, karşı cinsi canlı olarak sevmek dokunmak. Erkeğe dokunmak analmında. Neler hisseder, beyninden neler geçer. yalnız kendi bilir.
Genellikle internette görsel dergilerde ,erkek kardeşinde tesadüfen altı değişirken görmüştür en son. Ama olgunlaşma çağında dokunmak canlı olarak görmek dokunmak hem korkutucudur hemde heyecan verici bir duygu.Herkesin önündeyken açığa çıksa. Bu tür şeyleri Gizleme görmeme eğilimi taşır her insan.
O an’a kadar hep korkutucu bir organ olarak beyninde kötü,pis olarak ezberletilmiştir.
Tesadüfen Kızlar gurubu yoldan geçerken çıplak erkek çocuk, çişini yapan bir çocuk görseler birbirini gazlayarak ilk söyleyecekleri şey =İğrenç olacaktır. Hatta Böğğğ gibi kusma numaraları yapacaklardır…
Bütün küfürler eziyet çektirmeler hep o organ üstüne kuruludur, erkeklikten çıkmadır. Ona zarar verecek korkusu öğretilmiştir. Ona zarar veren herşey pistir,kirlidir.
Ama gerçekte yüzyüze karşılaştığında Hele sevdiği bir insansa , Beyninden geçen ilk düşünceler şöyle olur,
-”Gördüğüm gibi değilmiş, korktuğum gibi değil , yumuşak ve sıcak bişey .bundan boşuna korkmuşum yıllarca, düşündüğüm gibi değilmiş.Hatta çok komik.-heyecan verici.”
Bunu içgüdüsüne ekleyen evlilik adayı yada evli kız, artık birçok tabusunu da yıkmıştır. Bu ilk karşılaşma belki de bir kızın dönüm noktasını oluşturur. ilk aşk,ilk sevgili,ilk adet,ilk dokunuş gibi. Ve artık diğer kızlardan farklı olduğu hissine kapılır. Bütün öğretilenler korkular yalanmış. Ama sadece gerçek sevdiğine insandığı insan ile. Karşıt cinse dokunmuştur bir kere. Artık yarım kadın sayılır beyninde. Korkunun kalkması birçok şeyi çözer.
Ancak evlilik içinde karşıt cins korkusnu kaldıramayan çok kadın vardır. Vaginismus denen kadınları erkeklere karşı kilitleyen rahatsızlık sırf bu yüzden görülür. Evli olduğu halde korkusu devam eder kadının. Evlenmiştir ama karşıtcinse bir türlü alışamamıştır. Kendini kasar. Yıllardır verilen korku ancak psikoloğlar veya tıbbi destekle kaldırılabilir bazen.
yukarıda yazdıklarım, zorba olmayan normal bir ilişki için geçerlidir.
belki de yanılıyorum kimbilir
 Kaynak:


***********************************


***********************************


***********************************


***********************************


***********************************


***********************************

Hiç yorum yok: