UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

CİNSEL HAYATI RENKLENDİRME TÜYOLARI

 

 

Cinsel Yaşamı Renklendirmek ve Canlandırmak İçin Öneriler!

25 Kasım 2013
Cinsel hayatınızı renklendirmek adına sunulan pek çok tüyo arasında, sizin için renkli bir liste sunuyoruz bu yazımızda. Günümüzün en çok merak edilen konularından olan bu tüyolar, pek çok insan tarafından ve özellikle erkekler tarafından merak konusu olmakta. Cinsel hayatınızı renklendirmek istiyor iseniz, yapmanız gerekenler aslında oldukça basit yöntemler. Lakin bu yöntemlerin sonuçlarını görünce oldukça şaşıracaksınız!

Öncelikle Tanıma Aşaması!

Cinsel hayatınız çok rutin gidiyor ise, bu aşamada sizlere sunabileceğimiz en büyük önerilerden birisi olan farklılık, her zaman listenin en başında yer alan konulardandır. Bu konuların listenin başında yer alması, sizlerin işini daha da kolaylaştıracak. Yapacağınız şeyler, bizzat cinsel hayat odaklı olmamalı bu kural dahilinde. Bu şekilde yapar iseniz, olumsuz sonuçlar ile sonuçlanan hareketlere maruz kalabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekenler, genellikle kendinizi özverili bir şekilde kontrol etmeniz ve cinsellik sürecini aktif bir şekilde artırmanızdır olabildiğince. Tabii ki bunu yapar iken, öncelikle hassasiyet konusunu irdelemeniz gerekiyor.

Partnerinizi Mutlu Edin!

Ona sıcak sürprizler sunarak daha farklı hissetmesini sağlayın. Örnek vermemiz gerekir ise, çiçekler ile kaplı bir küvet her zaman farklı olarak sunulan bir yöntemdir. Bu yöntemi bizzat uygularsanız asla vazgeçemeyeceğiniz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Güzel kokulu şampuan ve kolonyalar ya da benzeri ürünler de bu konuya etkin bir seçenek olabilir. Yapacağınız pek çok işlem için, hayalgücünüzü kullanabilir ve etkin sonuçlar oluşturabilirsiniz.

Kaynak:
http://www.cinselliksitesi.com

 ***********************************************

Seks hayatını renklendirme yolları

Tıpkı biz insanlar gibi ilişkiler de yaş alır ve yaşlanır ayrıca zaman ilerledikçe, ilişki içindeki rutinler sıkıntı vermeye başlar

02 Eylül 2013 Pazartesi 10:47
Seks hayatını renklendirme yolları 
 SIKINTILARINIZDAN kurtulmanız ve daha renkli bir seks hayatına sahip olmanız için önerilerimizi sizlerle buluşturduk.

AFRODİZYAK ETKİLİ YİYECEKLERİ KEŞFEDİN

Seks hayatınıza renk katmanın yollarından biri afrodizyak etkili yiyecekleri keşfetmekten geçiyor. Peki hangi yiyecekler cinsel isteği artırıyor?  Profesörler birçok kuruyemişte bulunan arjinin maddesinin cinsellik üzerinde son derece faydalı etkileri olduğunu, bu maddenin en önemli özelliğinin ise, büyüme hormon seviyesini yükseltmesi, kanı incelterek damarları genişletmesi ve dolayısıyla cinsel organlardaki kan akışını artırması olduğunu söylüyor.  En zengin arjinin kaynağını da karpuz çekirdeği olarak açıklıyor.

SEKSİ OLUN
Seks hayatınız sizin için olduğu kadar partneriniz için de tatsız hale geldiyse ve bunun ilk farkına varan sizseniz, önce harekete geçen siz olmalısınız. Nasıl mı? Biraz seksi olacaksınız.  Bunu yapmak için elbette seksi giysiler, seksi iç çamaşırları giymelisiniz ama sadece bununla yetinmek olmaz. Seksi olmak için hareketlerinize de yenilikler katmalısınız. Her gün sizi pijamanızla gören adamı şuh bir kadınla buluşturun.

KEGEL EGZERSİZİ YAPIN

Pelvik kaslarını çalıştırmak, seksten daha çok sevk almanızı sağlar. Öyleyse Kegel egzersizi yapın. Yani pelvik kaslarınızı sanki tuvaletiniz gelmiş de tutuyormuşsunuz gibi hızlı bir şekilde sıkın bırakın; sıkın, bırakın. Bu egzersiz, bu kaslarınıza, klitoris bölgesine ve vajinanıza kan akışının güçlenmesini sağlar. Böylece şehvet dolu bir hale gelebilirsiniz. Kendinizi sekse hazır hissetmeniz, sevişmek için daha istekli olmanızı ve sevişmeyi başlatmanızı kolaylaştırır. Her zaman karşı taraftan beklemeyin. Bu, yatak odanıza renk katacak en önemli şeylerden biridir.

FANTEZİ GELİŞTİRİN

Kim demiş kadınlar fantezi kuramaz diye? Üstelik biz kadınların cinsel fantezileri sanılanın aksine çok daha çılgındır.

FARKLILIKLARI DENEYİN
Unutmayın, nezaket tutkunun katilidir. Yatak odası dışında bir yerde sevişmeyi başlatmak ya da yatakta oral seks yapmak gibi farklılıklar katabilirsiniz seks hayatınıza.  Belki de farklılık yapmak istiyor ama bunu yapmaya cesaret edemiyorsunuz. Eşinizin fark etmesini ve sevişmelerinize renk katmasını bekliyorsunuz. Siz söylemezseniz, ne istediğinizi nasıl anlayabilir ki? İsteklerinizi ona fısıldamaktan çekinmeyin. Bu, seks hayatınızı destekleyen bir şeydir.

ORGAZMIN PÜF NOKTALARINI ÖĞRENİN

Orgazm güçlüğü çekiyorsanız seksten uzaklaşmanız ve bunu bir görev gibi yapmanız kaçınılmazdır. Oysa orgazmın güzelliğini keşfetmek sizin de hakkınız. Daha büyük orgazmlar yaşadıkça seksi daha da sevecek ve renkli bir cinsel hayat yaşamaya başlayacaksınız. Öyleyse Orgazmın püf noktaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Peki bu püf noktalarını siz biliyorken eşiniz haberdar değilse hayatınızda büyük değişiklikler olmayabilir.

ORGAZM POZİSYONLARINI DENEYİN

Sevişmelerinize farklı pozisyonlar katmaya ne dersiniz? Üstelik bunlar mükemmel orgazma ulaşmayı kolaylaştıran pozisyonlarsa? Seks hayatınızda bazı şeyler ters gidiyorsa suçu hemen eşinizde aramayın. Bunların başında penis boyu geliyor. Uzmanlar, kadının zevk alması için erkeğin penis boyunun önemli olmadığını söylüyor.  Çünkü vajinanın alt 1/3'lük kısmı zengin bir sinir ağına sahipken, üst 2/3'lük kısmında sinir lifleri nispeten daha azdır. Bu nedenle alt 1/3'lük kısım dokunma, ağrı gibi duyaranlara karşı çok daha hassastır. Bu, penis uzunluğunun, kadının tatmin olmasıyla hiçbir ilişkisi olamayacağının göstergelerindendir. Penis, zengin sinir lifleri içeriği nedeniyle en çok vajinanın alt 1/3'lük kısmını uyarır.

CİNSEL İSTEĞİNİZİ ARTIRACAK YÖNTEMLERİ UYGULAYIN

Kendinizi eskisi kadar sekse hazır istemiyor musunuz? Bırakın seks hayatını renklendirmeyi, sevişmek aklınızdan bile geçmiyor mu? Dönem dönem herkesin yaşadığı bu duyguları yenip, seks arzunuzu geri getirmek elinizde. Cinsel isteği artırmanın 11 yolu var. Mesela her ne kadar erkekler görerek, kadınlar ise dokunularak cinsel uyanışı yaşasalar da erotik video görüntüleri ve erotik sahneler içeren filmler, kadınların da cinsel arzusunu artırmasına yardımcı olur. "Bir Kadının Seks Günlüğü", "Okuyucu" gibi cinsellik içeren filmleri izleyerek kendinizi sekse hazırlayabilirsiniz.

SEKS ÖNCESİ OYUNLAR OYNAYIN
Striptiz oyunu oynamaya ne dersiniz? Eşinizle ister iskambil oynayın ister şişe çevirmece. Önemli olan kaybedenin üzerindeki giysileri birer birer çıkarması. Merak etmeyin, oyunda kaybetseniz bile aşkta, daha doğrusu sekste kazanacaksınız.

 Kaynak:

 http://magazin.yenialanya.com

**********************************

Kadınlara cinsel hayatı renklendirme tüyoları

 Uzun bir ilişkiniz var ve artık cinselliğiniz rütine mi bindi...
Ve ya onu yatakta etkilemek istiyor ama ne yapacağınızı mı bilemiyorsunuz....
Erkeklerin "yatakta ölü robot gibi bacaklarını ayırıp yatıyor" diye tabir ettikleri kadın grubundan olmak istemiyor musunuz?
O halde bu yazım bence tam size göre....

1. UTANMAYINIZ

 Genellikle, toplum baskısı altında yaşadığı olgunun yanlış olduğunu ve utanmaz ise partneri tarafından yanlış anlaşılacağını düşünen bir çok insan, cinsellik sırasında gereğinden fazla kasılır ve bu yüzden ne partneri ne de kendisi tam olarak bu birleşmeden gerçek hazzı yakalayamayabilir.
 Oysa ki! Ona en mahreminizi açacak kadar güveniyorsanız artık utanmanın hiç bir anlamı yoktur, öyle değil mi! eğer güvenmiyorsanız da, şu an için bu yazıyı okumanıza ihtiyacınız yok demektir. Hemen o yataktan kalkıp kendinizi en kısa mesafeden evinize atmalısınız.

2. TEMİZLİĞE ÖNEM VERİNİZ

 Gün içerisinde haraket halinde olurken ve çalışırken, vücudumuzda boş durmaz, sürekli olarak sıvı salgılar. Günün sonunda bazen biz farkına varamasak bile etrafa kötü koku yayabiliriz. Unutmayınız! bir kere bir insan sizden iğrendiği zaman, o duygu hep kalıcı olacaktır, bu sebeple asla temizliği riske atmayınız. Sadece cinsel ilişkiye girdiğiniz zaman değil, her zaman dikkat etmelisiniz. Partnerinizin yanındayken kötü kokmadığınıza, hatta güzel koktuğunuza emin olmalısınız. Cinsel ilişkiye girmeden önce muhakak duş alınız ve bunu partnerinizden de talep ediniz. Bu sayede birbirinizden huylanmadan, kasılmadan ve daha rahat şekilde birbirinize yaklaşabilirsiniz. Sadece yıkanmak da yetersiz, tüylerden kurtulmayı sakin ha unutmayın!

3. GİYİMİNİZE ÖZEN GÖSTERİN

 Kilolumusunuz, çok mu zayıfsınız, fiziğiniz orantısız mı! hiç önemi yok, kusurlarınızı kapatacak, doğru bir kıyafet ve gecelik seçimi ile gözlerden uzak hale getirebilirsiniz. Bir çok kadının düşündüğü gibi "nasıl olsa çıkartıcak üzerimden ne gerek var görmez bile" yanılgısına düşmeyiniz, estetik cinselliği çağırır, kendinizi sadece birleşme ile görevlendirilmiş bir vajinadan ibaret görmeyin ve vücudunuzu ön plana serin. Unutmayın, estetikten etkilenen erkeğin daha fazla haz duyması ile birlikte vücuduna ve görüntüsüne güvenen kadınların da cinsellikten daha fazla haz aldıkları saptanmıştır. Bu sadece partneriniz için değil, kendiniz içinde yapacağınız bir iyiliktir.
4. CİLVELEŞİN
 İçinizde ki küçük çocuğu dışarı çıkartın, cinselliğe başlamadan önce ona ufak çocuksu küçük oyunlar oynayabilirsiniz. Abartısız hoş kahkahalarınızı da salıvermeyi unutmayın. Bu ikinizinde daha fazla gevşemesini ve daha çok
birbirinize çekilmenizi sağlayacaktır.
5. RENKLİ VE ROMANTİK OLUN
 "Erkekler odundur, romantiklikten anlamaz" diyen bir çok insana katılmakla birlikte, odundan pinokya çıkartmayı denemeden vazgeçmemek gerektiğini savunuyorum. Romantiklik denilince akla gelen ilk şey tabiki de mumlar. Mumları yatak odanıza doldurun, loş ışık vücudunuzu daha çok ön plana serecektir. Çok aydınlık ve çok karanlık ortamdan kaçının. Loş ışık her zaman sizin kurtarıcınızdır. Bununla birlikte hem kurtarıcınız olurken hemde romantik bir ortam yaratabilmenizi sağlar, özellikle kokulu mumlar, afrodizyak etkisini daha çok arttırır. Fantazi dünyasına giriş yapın, küveytin etrafına serilmiş mumlar ve kırmızı şarap ile köpüklü bir duş, cinselliğe oldukça fazla renk katıcı bir etki olabilir. Düşündükçe renkli davranmak için daha fazla fikir üretebiliriz. İyi dans edebiliyor musunuz? o halde partnerinizi yatağa oturtun ve karşısına geçip dans ederek soyunup sizi izlemesini sağlayın ve ya internetten bir oryantal kıyafeti sipariş edebilir ve ona gösteri sunabilirsiniz. Yine internetten sipariş edeceğiniz konulu gece elbiseleri ile hayal dünyanızı sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Önemli olan partnerinizin fantazi dünyasıdır, ona soru sormaktan çekinmeyin fantazi dünyasına girin.
6. MASAJ
 Masaj yapmayı bilmiyor musunuz? internette ki bir takım videolarla tüyolar alabilirsiniz. Masajı bitirmeden önce, masajın amacını rahatlamaktan, cinselliğe doğru değiştirmek amacıyla, partnerinizin zayıf noktalarına doğru, hafif dokunuşlarla ve özellikle boyun ve kasık kısmına kondurulan ufak öpücüklerle, onu baştan çıkartabilirsiniz. Emin olun bu onlarda dayanılmaz bir istek uyandıracaktır. Partnerinizi fazla tükürüklü şekilde öpmekten kaçınınız.

7. PARTNERİNİZİN ZAYIF NOKTALARINI ÖĞRENİNİZ

 Sadece yatakta yatıp ilgi beklemenin yerine, ona ilgi gösteriniz. Onu okşayın, boyun, kulak ve meme ucu sinirlerin en yoğun geçtiği alanlar olduğu için bu bölgeler önceliğiniz olsun.
Erkeklerin G noktası olarak tabir edilen bölge, anüs ile yumurtalıklar arasında kalan 2 cm lik alan olduğu söylenmektedir. Eğer o alanı uyarır iseniz, partnerinizin seksten alacağı zevk en az 2 kat artacaktır. Bu bölgeyi dudak ve dilinizle yapacağınız hafif ve yumuşak değdirişlerle yapabilirsiniz. Oral sevişme sırasında sadece tek bir bölgede sabit kalmayınız, ellerinizi ve dudaklarınızı kullanarak haraket ediniz ve penis ile birlikte aynı anda penisin etrafını (kasık bölgesini) de uyarınız ve hassas bir bölge ile uğraştığınızı unutmayınız, dudaklarınızı gereğinden fazla kasmayın, dişlerinizi değdirmeyin; kısacası sert davranmayınız.

8. İLİŞKİDEN SONRA DA TEMİZLENMEYİ UNUTMAYIN
 Bu partnerinize ne kadar titiz olduğunuza dair güven verici bir haraket olacaktır ve sizi de mikrop kapma riskine karşılık koruyacaktır. Cinsel ilişki sırasında da terlemiş olma ihtimaliniz bulunmaktadır. Sadece ilişkiden önce değil, her daim yanında temiz olmanız gerekliliğini sakın ha unutmayın.


Umarım yazım sizler için yararlı bir bilgi kapasitesinde olacaktır. Uyguladıktan sonra bana yazmayı ve deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

XOXO
Kaynak:
http://www.kizlarsoruyor.com

Hiç yorum yok: