UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

Farklı Partnerler Seçmeyin !

cinsel hayatında çok çeşitliliği olan kişilerin hastalık kapması özellikle genitel organların emilmesi sayesinde ciddi sorunlara neden olur. Örneğin her hafta başka bir partnerler yatan birey için hastalık kaçınılmazdır ! Bunun için lütfen güvendiğiniz partnerler ile cinsel ilişki yaşarken organ emilimini gerçekleştirin yada kondom kullanarak sadece boşalma yoluna giderek fazla detaya girmeyin.

Hiç zincirleme orgazm yaşadınız mı?Hiç zincirleme orgazm yaşadınız mı?
Tek orgazmla yetinmektense defalarca orgazma ulaştığınız sevişmeler hayal değil!
Aramızdan bazıları hiç orgazm olmadan seks hayatını sürdürüyor, bazıları ise çok nadir orgazma ulaşıyor. Ama şanslı olanlarımız zincirleme orgazm yaşayarak zevkin doruklarına ulaşıyor. Bunu yaşamayanların, “Nasıl olur?” demesi normal. İmkansız gibi görünse de bu bir gerçek. Doğası gereği bunu herkes, her kadın yaşayabilir aslında.

Erkekler için hayat her zaman, kadınlar için olduğundan daha kolay, daha konforlu olsa da söz konusu olan zincirleme orgazm ise kadınların daha şanslı olduklarını söylemekte fayda var. Zira bir erkek, bir sevişmede sadece bir kere orgazm olduktan sonra, bir diğerini yaşayabilmesi için, yeni bir sevişmeye kadar bir süre dinlenmesi, yeni bir ereksiyon için enerji biriktirmesi gerekir. Oysa bir kadın aynı sevişmede defalarca orgazma ulaşabilir.

En güçlüsü ilk orgazm
Ancak şunu belirtmekte yarar var, defalarca orgazm olsanız da hiçbiri ilkinin yerini tutamaz. İlk orgazm, 10-20 saniye, hatta bazen 30-40 saniye gibi bir süre ile hem daha uzun hem de daha doyurucudur.

Bu orgazma cinsel birleşme esnasında ulaşırsanız, aynı pozisyonla devam ettiğiniz sürece zevk almaya devam edebilir, arka arkaya kısa ve küçük orgazmlar yaşayabilirsiniz. İlk orgazmı olduktan sonra sevişmeyi bir an önce sonlandırmaya can atacağınıza, partnerinizin boşalma süresini uzatmasını isteyin ve bunu kulağına fısıldayın.

Mastürbasyon ile zincirleme orgazm
Kadınların zincirleme orgazm yaşaması, orgazm sırasında vücutta meydana gelen fizyolojik değişiklikleri kaydeden laboratuvar cihazları tarafından da bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Buna inanarak, bu zamana kadar yaşamadıysanız egzersizlere başlayın.

Mastürbasyon, zincirleme orgazmı tatmak için seçilebilecek, vücudunuzu test edebileceğiniz yegane yol. Bir mastürbasyonda, bitap düşene kadar 10 kere bile orgazma ulaşabilirsiniz. Ancak yine birleşme esnasında olduğu gibi, mastürbasyonda da ilk orgazm, daha güçlü yaşanır. Sonraki orgazmlar ilki kadar vurucu olmasa da sizi zevkten uçurabilir.

Partnerin rolü
Sevişme esnasında vajinal orgazma ulaşmakta güçlük çekenlerdenseniz, zincirleme orgazmı tatmak için partnerinizin yardımıyla önce klitoryal orgazma ulaşıp ardından vajinal orgazmı yaşamak için partnerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Hep söylediğimiz gibi, cinsellikten zevk almanın başlıca kuralı, utanma duygusunu bir kenara bırakıp rahat olmak ve zevk aldığınız şeyleri partnerinize gerek hareketlerinizle gerekse de sözlerinizle anlatmak. Hem unutmamak gerekir ki, eşini defalarca orgazma ulaştıran bir erkek de bu durumdan zevk alır ve kendini daha güçlü hisseder.

Seks, tatlı bir çıkar ilişkisidir aslında. Zevk vermeyen, zevk de alamaz. İşte bu nedenle zevk verdiğini, üstelik defalarca zevk verdiğini hisseden bir erkek, bunu her sevişmede tekrarlamaktan da hoşlanacaktır.

Ne kadar sevişme, o kadar orgazm
Zincirleme orgazm, bütün kadınların sevişme tecrübesi kazandıkça öğrenebileceği bir yeti. Bunun için boşalma süresini kontrol altına alabilen bir partnere de ihtiyaç olduğu bir gerçek. Zamanla tensel uyumun doruğa ulaşması, eşlerin birbirlerini ve birbirlerinin vücutlarını, zevk noktalarını iyi tanıması ve erkeğin boşalma süresinin uzamasıyla birlikte kadınların zincirleme orgazm yaşama olasılığı artar.

Sevişmeye başlarken, beyninizi, bir kere orgazma ulaştıktan ve partnerinizin de boşalmasından sonra sevişmenin biteceğine değil, defalarca zevk alma isteğine odaklarsanız, zincirleme orgazmı tatmamanız için hiçbir neden yok!


*********************************************

Hiç yorum yok: